Naravno, aśka.
Printable View
Naravno, aśka.
Valjda važi za sve. Prljavo i čisto ne smije da se pomiješa. Kada se pomiješa prljavo i čisto, ne čisti se prljavo, no se prlja čisto.
Nisam ja neko ko laska. Prezirem to.
Ugodit. NikaT :)
Kome? Meni ili tićunu? Evo ni komplimente ne prihvata...
Zahvalnost, za ono što imamo, prije svega.
Ja sam takva bila juče. Proći će. Danas sam ok.
Lajkovanje poruka na viber. Izluđeh.
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
Nije no top, ne odg, lajkujem [emoji1]
Tu es mon hero.
Isti slucaj :)
Top je i meni kad lajkujem, nego me ebe kad drugi meni lajkuju [emoji846]
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
A e, brzo se živi, nema se kad... Mo'š mislit koliko akumuliranog vremena ljudi uštede kad lajkuju ili pišu tipa 'nzm vrv da'
Na Outlook i Teams lajkovanje mi ustedi pisanje makar 20 mejlova dnevno :)
Sent from my SM-A566B using Tapatalk
Ja napišem ok ili bilo koju poruku koja ne zahtijeva išta. Znači ne moraš da lajkuješ. A ljudi lajkuju sve i onda mi iskaču poruke. Mrš bre [emoji16] mijenjam bre posoa I sve ću da pogasim[emoji846] nema ništa od toga nego samo sebe zavaravam. Ima neka pjesma takva nešto da ne mogu bez teebeeee
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
Mene zapravo nervira što je savremeni tempo nametnuo da se tamo toliko toga obavlja.
Ali, nešto ću definitivno početi da mjenjam vezano za isti da ga što manje koristim.
A sad kad krenu slikovne čestitke za novu godinu jer se ni za krštenu poruku više nema vremena..