Valja li što? Koliko si ga platio?
Printable View
Valja li što? Koliko si ga platio?
Koji Bojiler kupiti?
Nebitna mi je cijena, ne treba mi da je smart.
Jedino što mora da ima je 100l ili više i mora da ima točkić za temperaturu.
Najbolje bi bilo neki sa Inox kazanom.
Living on the EDGE side
............ Ż\_(ツ )_/Ż............
https://www.elitinox.co.rs/proizvodi/prohromski-bojleri
Imas ih u kips
Sent from my iPhone using Tapatalk
Upravo sam to htio i ja da kažem. Ja sam tamo uzeo od 100l, doduše prije par godina.
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
Mene bi mnogo vise odgovaralo da se vrata otvaraju sa desna na lijevo ali kad sam se raspitivao rekose mi da tu opciju premjestanja vrata ima samo bosch serija 8 a nejjeftinija susilica serije 8 je 1400eura [emoji43]
Tako da ove iz serije 4 dodju jeftinije u odnosu na seriju 6 i seriju 8
Sent from my iPhone using Tapatalk
Moja je serije 6, cini mi se da mogu vrata da se rotiraju, nesto nijesam gledao ali cini mi se da moze
Za mene odlican, radi poso i vise nego dobro. Pogotovo sto je soreman za koriscenje za 30sek, ne spadam u grupu strpljivih ljudi [emoji2]
Vidim cijena je sada 260eur, sa posto karticom 240eur.
Ja sam ga prije 2 godine platio oko 180eur, bila je neka akcija. Znam da razlika izmedju akcije i regualarne cijene bila oko 50 60eur. Te se ja odma zaleceh [emoji3]
Sent from my SM-S928B using Tapatalk
I ja koristim SC 3, sjajan je. Na temu sam narucila jos ovih krpa. Mali, lako se koristi, sto kaze kolega brzo zagrije vodu. Ja jedino ne perem parket sa njim jer niej preporucljivo iako znam ljude koji ga peru sa parocistacem. Ali sve vrst eplocica, kupatilska keramika, perem i stakla sa dodatkom i staklene ograde.
Ja uzeh ovu Whirlpool za susenje. 460€ na 26% popusta u TehnoPlus. Isfalise je tamo bas.https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...e9e3e2c4d0.jpg
Послато са SM-S731B помоћу Тапатока
Fale zbog procenta :joy:
Ima li kakvo cudo za preciscavanje vode ili slicno na akciju?
Gledam onaj zepter ali mi se ne daje 500e
Sent from my SM-F766B using Tapatalk
Sto rekosmo za odvlaživač vazduha?
Citah da je tico i jos neko uzeo d20hw, ima li kakav dobar deal za bf?
Jak je brend i kvalitetan a reverzna osmoza je skupa otud cijena ovi drugi su na principu uglavnom aktivnog uglja.E sad pitanje koje ja sebi postavim je da li bi nešto uzela ili ne je koliko ima i smisla.Meni recimo za vodu gradsku mislim da ne treba više za neke druge namjene no ti odluči sam čisto da znaš što cijena takva.Samo traži na principu čega neki povoljniji brend radi u tehničkim listovima.
Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk
@kaemSe baci pogled na ovaj sajt hvale ih mislim da neki Rus radi širok im je asortiman.
https://www.akvafor.me/
Taj isti sistem kao Zepter im je 395 e.
Poslano sa mog M2101K7AG koristeći Tapatalk
Sve je to super, samo treba da ti filteri budu stalno dostupni. Ja sam nekad imao barier, filteri bili samo u bg pa, onda i oni počeli "nema trenutno, biće uskoro i sl." i onda djao ponio rabotu
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
To ti vjerujem no računam ako kupiš neđe đe su specijalizirani baš za to i jedino se time bave a ne po kipsovima,okovima,tehnomaksima i slično da imaju barem toliko ozbiljnosti.
Imam i ja Whirpool za sušenje evo 2-3 godine, da je ne ureknem radi tip top (doduše bila je tad top njihov model od oko 900ak eura).
Samo gledam nakon svakog sušenja da usisam filtere, da se ne skupljaju vlakna itd.
Generalno je mašina za sušenje jedna od boljih stvari sto smo kupili, a mislio sam da mi to ništa neće trebati u životu.
Test
Poslato sa DNY-NX9 pomoću Tapatoka
Što se tiče slim mašine za sušenje, u ponudi jedino imam Beko, Candy i Gorenje. E sad šta uzeti od toga, baš nisam pametan...
Sent from my 23090RA98G using Tapatalk
Iz ove ponude ja sam uzela Beko prije desetak godina drži se još uvijek doduše mašina za sušenje je toliko jednostavna da tu nekih velikih kvarova ne bi trebalo ni da ima.Recimo od istog beka mi je za veš otišla poslije 5 godina taman na isteku garancije mjesec dva poslije toga..prvo guma (cena prava sitnica 70 eura [emoji1787]) onda elektro motor tu nabija cijenu ovaj iz servis Vujovića te za ruke te za epektromotor reko bolje uzet novu i uzeh Samsung.
Poslano sa mog M2101K7AG koristeći Tapatalk
Valja li ljudi taj beko ista?
Treba da opremim jedan stan koji ce se izdavat i htio bih to malo ljepse i bolje ali bosh je cini se bas preskup, electrolux se bojim da nije za nas kao u eu a nije ni on puno jeftiniji
Nabere se to na dosta
Ugradna ploca, rerna
Ugradni frizider
Ugradna masina za sudje
Ugradni respirator neki sto se ne vidi
Ugradna mikrotalasna - opciono:)
Ves masina
Tv 50-55 inca
Neki stapni usisivac:)
Mozda i onaj pljosnati bojler, stavili su cigani na ove cijene kvadrata one okrugle gadne ogromne
Da ne radi ko od vas sa bijelom tehnikom da se opari jednim udarcem [emoji23]
Sent from my SM-F766B using Tapatalk
eo ga hisense ovaj oDvlazivac vrhunski radi..i aplikacija mu je bez greske za razliku od gree+ koja budali i nece da upali klimu kako treba...
ima kod rodjaka xiaomi ovlazivac eo par godina radi bez greske
mada nisu to komplikovani uredjaji ne bi trebalo da bude problema
Biga sa foruma, vidi sa njim. @kaem se
Vidi moš li da izboksuješ ako sve misliš odjednom da iskeširaš od jednog proizvođača što ima - dobar popust a sve što si nabrojao manje više nema velikih zajebancija da su skupe ukoliko ode nešto u kvar.Grijač recimo ka meni na mašini za suđe.Osim veš mašine koja ima elektromotor tu me beko zajeba.No bojim se što se tiče bilo kojeg brenda veš mašine koliko ih drži i garancija.
Ja sam ti upravo kupio Beko ugradnu rernu i plocu i aspirator. 10 godina imamo sve Beko i nastavili smo.
Najvise sto je servis u Baru,momak je prva liga,tacan precizan,korektan.
Ja sam iskreno zadovoljan,dobili smo popust je znamo momka koji upravo ovako tj ista cijena[emoji23]
Tj znaci nisam dobio popost,nego valjda on nije zaradio.
https://www.eurotehnikamn.me/beko-ug...e-17321-b.html
Sent from my XRN 12 Pro 5G using Tapatalk
Da ne zna ko dje mogu kupit sijalicu za Whirpool rernu
i zastitu za sijalicu :facepalm:
Uzeh sve u bosh zahvaljujuci kolegi @stefke
Moram jos TV uzet, dobrih ima u multikom ali sad vidim samo ako se ojde tamo. Nema sanse da cu se sjutra lomit sa narodom da bi oni bili srecni i slikali punu radnju
Sent from my SM-F766B using Tapatalk
Momci i djevojke, znam da je bilo dosta pisanije, ali s telefona je bas smor listat, ne mogu nista da nadjem. (Iz nekog razloga mogu samo da izvrtim oko 20ak postova unazad)
Ako moze ukratko preporuka za masinu za susenje vesa, zasto da, zasto ne ? Budzet je tu nedje do max 600eur.
Fala vi[emoji56][emoji56]
EdiT: samo za susenje, nista ove kombinovane.
Sent from my SM-S928B using Tapatalk
Ja bih ti preporucio Bosch koju imam. ali to prelazi tvoj budzet...
@Shadow'91
Ukratko, zašto ne?...ja nemam logičan odgovor, a priznajem da sam nekad vlasnike sušilica i mašina za suđe smatrao snobovima, jer štrik je za sušenje veša a sunđer i deterdžent za pranje suđa. Sad, žene i auta bih se odrekao ali ta dva aparata nikad.Eto, nisam ti od pomoći neke ali javiće se neko rečitiji
Sent from my 24090RA29G using Tapatalk
Bilo koja sa toplotnom pumpom samo gledaj sto veci A+++ :)
Isti ti je matrak svaka ionako posle 5 godina mijenjas
Sent from my SM-A546B using Tapatalk
mi smo kondenzacionu nedavno zamijenili ovom sa toplotnom pumpom, sve pohvale: https://tehnoplus.me/artikli/masina-...oplotna-pumpa/
vidim da ovog modela trenutno nema na stanju, ali možeš vidjeti neki poput toga.
Ja sam ovu uzeo, zena je prezadovoljna (to mi je mjerilo valja li za sve), ves skoro sav opeglan izadje.https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...9decafa2a2.jpg
Tu es mon hero.