Lav premium je mnogo dobar
Printable View
Lav premium je mnogo dobar
Dje ima da se uzme, meni cak i onaj obicni 0.4 ne bjese los kad ga probah jednom ?
Sent from my iPhone using Tapatalk
Idea, Laković,.. mislim svuđe. Mnogo bolji od onog 0,4
Zavrish sa ekipom sa odlaskom u Minhen... Toceno pivo 0.5 je 3.90€. Mnogo da jebe Goca.
Kako mene klepise toceni leffe 4.3 a pauliner 3.9
Ili nesto slicno, bilo je ima jace od mjesec. Samo sam brale platio i rekao ne nilad vise, nego jbt za te pare ga pijem po belgiji i njemackoj
Inace probah neko albansko elba, potpuno fino pivo. Lagano.
Više piva manje priče [emoji846]https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...f2fd2f9a6d.jpg
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
Dane grijesim dusu, cini mi se Pauliner i Erdinger. Minhen nam je bio stalbo mjesto, dobre ljute i ponekad vrhunska pivska pica.
Ispoštovah ovaj Ruby opet (u FRA)... Dobaaar bogomi.https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...6e1aac6c32.jpg
Onaj Kwak te sam donio iz Brisela je tako pitak, a ima 8.4%. Tako fino hvata...https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...034d816dab.jpg
Evo i ja da ispoštujem ovo Nikšićkohttps://uploads.tapatalk-cdn.com/202...6f46786c67.jpg
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
Samo kad je ledno...[emoji41]
Isto važi i za Zaječarsko.Dobro se slažu uz roštilj.
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...bf3c48f783.jpg
Ostadoh bez Zaječarca [emoji24][emoji24]https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...677c6757a4.jpg
I ja bez Nikšićkog https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...7f38b8e261.jpg
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
Glavni gradovi sveta - London.Buahah.
Dobra fotka.
I ovo je Nikšićko u neobičnu ambalažu. (keramika)
Jedan restoran u Sutomore.
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...b12cf4814b.jpg
Ima li ovoga više đe?
https://static.kupindoslike.com/LEDE..._111484851.jpg
Viđeh na "Kamiondžije" gajbe :joy:
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...4446bd9952.jpg
Podgoricko
Sent from my iPhone using Tapatalk
E i mene pomami. Moram jedno ladno suknut
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
Jooooj https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...2dda2dc3ac.jpg
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
Kakvo je ovo Holster, 50 centi limenka, uzeh dva no me strah popit?https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...eaf6e72b14.jpg
Sent from my Redmi 6 using Tapatalk
Samo ga dobro ohladi [emoji846][emoji846]
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
@Ben Dover kad pomenusmo keramiku ako nekad svratiš do Nikšića ima cijela kolekcija u OktobarFest.
Ali na plafon ka inventar.Sviđa mi se inače ambijent OktobarFesta.
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...d2b7cefa4c.jpg