Twitter me jezivo počeo da nervira koji Q sam to njesra instalirala.
U stvari sjećam se tog trenutka "skidanja mraka".
Kakav je to black hole čovječanstva postao to nije realno.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Printable View
Twitter me jezivo počeo da nervira koji Q sam to njesra instalirala.
U stvari sjećam se tog trenutka "skidanja mraka".
Kakav je to black hole čovječanstva postao to nije realno.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
U suštini su ljudi oduvjek bili bolesni, nije nama trebao ni internet ni ništa, pazite samo tv show osamdesetih... Ovo ***** i dan danas živi spokojno mada su mi ovdje podjednako krivi i roditelji, ne mogu da vjerujem šta sam upravo gledao...
https://youtu.be/QLohkb5RgiA?si=2isDHBgIf2jRgrHO]
Sent from my SM-S928B using Tapatalk
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...dad92b61c4.jpg
Sent from my SM-A546B using Tapatalk
Kad u drustvu neko kaze uh nesto mi se ne pije danas ili kad neko sjede za sto pa pije sok a ture same idu.. idi kuci sve ti jebeeem
Sent from my motorola edge 40 neo using Tapatalk
Žene i muškarci koje žene/đevojke, mažu marmeladom. A
Šmr!
Je li moguće da ste toliko nepismeni da ne umijete selektovati jedan broj iz viber grupe nego zovete 40 ljudi odjednom i to u dva po ponoći?
Kako me nervira kad mi film prekinu sa reklamama po po ure... Odma odustajem od gledanja, ma koliko da je dobar
Postoji li, veli, nešto što baš mrzite...
Mrzim kad ispanem.
A ko ne mrzi, ka za baksuz...
Što je više sa ovim agencijama za nekretnine? Okačih jutros stan na prodaju velikim slovima napišem BEZ POSREDNIKA, AGENCIJE NEK NE ZOVU.
Jutros me 4 njih iz agencije zvalo "jeste li zainteresovani za saradnju"
Nisam druže pročitaj što sam napisao.
Oće da čupnu koju paru odma na brzinu, sve razumijem. Ali ne smarajte.
joj, vaskolike muke na tebe. prodajes li nektetninu u pg, virpazar ili bar?
Da nisi kupac možda?
Kviz,jedna naša TV stanica,pitanje:https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...ce3e1e6dca.jpg
Odgovor,veli,Nizozemska
Voditelj "kviza":Naravno,tačno"
Auhhhh
Sent from my 2201117TY using Tapatalk
Nervira me kad ljudi koriste sirenu samo da bi se javili nekome ali danas doživjeh haj lajt na temu kad se neki sa žestokom mašinom kamiona sa izvansvihdecibela decibela nekome javio iz kabine i to nekoliko puta ka da mu je još crka slušni aparat štoli.
Dobro se nije zaustavija da se još ispričaju i to.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Izadje li mi na Youtube jos jednom da su vrata Beko frizidera isprobana i do 300 hiljada puta neko ce biti je*an
Kad UNESCO-ov grad odzvanja od narodnjaka.
Hvala ti Jokicu sto postojis.
Nemam, veli, koncentracije za čitanje.
Za špijanje sigurno imaš.
Laži, prevare i manipuling. Mamipara i gubljenje vremena.
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...68e31e6b62.jpg
Crnci koji zive u evropske zemlje me nerviraju. 90% njih samo gledaju kako na mufte da zarade, dosadni su jer samo salijecu drogu da uvale, "hvala, ne treba" ne pomaze, jedan ode, drugi posle minut dodje da proda naocare, peskire, one balone da se naduvas...
Sent from my SM-A556E using Tapatalk
ko na koniku, svasta
ponavljam u sebi "ne svadjaj se u saobracaju" dok lik ispod prozora prica na video call