https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.n...3676b0e8ffb2e6
Printable View
https://www.youtube.com/watch?v=7tH6QtsF7woQuote:
Te čelično plave oči, kao glečeri jezera Mičigen.
Treba napravit grupu i dat joj ime ''Mala privreda''.
tako i treba!
Def uzimam zakon u svoje ruke pa ovi lopovcici po kvartu ce od veceras da majcino mlijeko pisaju!!!! [emoji35][emoji35][emoji35][emoji379][emoji123]🏻[emoji109]🏻
Sent from my iPad using Tapatalk
Svako neznanje se plaća.
Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
Kisa kisa radosT
..bale vas ležaljke, ni peškir nemam đe stavit!!!
https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.n...2d502a1a102622
Eben ti, u kolikoj je narod 'depri' kad ne moze jedan dan kisu da podnese nego bi samo da je sunce.
Ja sam eto, kao sa slike, presrecan radi kise. Malo mi zao sto nije duze trajala ali je bas malo rashladila ovaj vazduh...
Samo neka pada...
''Ranije nisi im'o fejsbuk pa nisi mogo znat šta rade budale oko tebe, al' ti je onda bilo dosadno te si čit'o ove što su pametniji od tebe''.
https://www.youtube.com/watch?v=zYARElT5UDE
... izvini za osmeh, tu ne mogu ništa, nisi se najavio,
kako radiš to, pokaži mi kako si me otkrio...
Sve mi iz ruka ispada danas... :(