@Ostoja Zato i rekoh, ne bi me cudilo da je pao neki dogovor izmedju agencije i nekog domaceg, ili da je ta kupovina bila pokretac price o trajektima.
A ako cemo iskreno cini ki se da je cijena koju smo mi platitli realna.
Printable View
@Ostoja Zato i rekoh, ne bi me cudilo da je pao neki dogovor izmedju agencije i nekog domaceg, ili da je ta kupovina bila pokretac price o trajektima.
A ako cemo iskreno cini ki se da je cijena koju smo mi platitli realna.
Ne znam kolika je realna cijena, stvarno. Ako je Jadrolinija dala ponudu na 80.000, ne vjerujem da bi isli toliko nisko, ako je trzisna cijena 570.000. Ne vidim logiku Jadrolinije. A toj turistickoj agenciji iz Hrvatske je pala sjekira u med. Za pola godine su zaradili skoro 500.000 EUR na preprodaji. Bolje da batale turizam i orjentisu se na prodaju trajkata Crnoj Gori :cool:
Ne vjerujem da je Dritan to radio nesto planski. Ipak je ta prethodna prodaja bila u kolovozu, a sad smo u ozujku;)
Sad treba uloziti malo u rekonstrukciju pristanista. I cekati da vidimo koliko ce Ban traziti od drzave.
Dritan je jos jednom pokazao kakvu avetinju imamo za premijera.
Navar brodarica (domaca proizvodnja, 8m "brodic") je prije par godina bila tipa 60-80k evrica. Normalno da je mutljavina i u HR i to teska, nego nasi ljudi se odmah uhvate za prvu slamku i deri.
Dal' su sjebali ovi majmuni te uzeli trajekt koji jednostavno ne moze ni da se koristi kod nas je vec neka druga prica... Naravno da jesu, te da je srece za sve ovo bi odgovarali papreno. :D
On smatra da ukoliko ne bude opstrukcija od strane Ministarstav kapitalnih investicija trajekt će sa radom početi u četvrtak.
citajte izmedju redova…
Sent from my iPhone using Tapatalk
U vezi cijene
Ako je Jadrolinija platila taj brod 460.000 DM 1991. godine, to znaci da je, pretvoreno u eure, to bilo nesto oko 240.000 EUR. Koliko je realno da taj trajekt sad nakon 32 godine vrijedi 570.000 EUR? Tesko. Kad je brod stariji, trebalo da bude jeftiniji, a ne vise nego duplo skuplji. Sve da uzmemo u obzir i inflaciju.Quote:
Cijena od 570 hiljada eura je viša nego što je za taj brod sagrađen 1970 u Švedskoj, prije 32 godine platila i „Jadrolinija“ jer je ona 1991. godine ovaj brod kada ga je kupila od Šveđana, platila 460.000 tadašnjih njemačkih maraka.
Ova prica o trajektu bi bila idealna za Komnenica. Da dovede u studio Sinisu Lukovica i nekog iz Morskog dobra. Pa da cujemo argumente. Uz kokice;)
Koliko je marka vrijeđela 1991 godine? 5 maraka plata ...
tako da ovih 460 000 maraka bjese ko mozda sad 5,6 miliona eura minimum
e stvarno sok od 2002 bjesw kad strucnjaci stavise 2 marke jedan euro a experti iz trgovine pretvorise kilo secera 50 feninga u 50 centi
Sent from my 2201117TY using Tapatalk
5,6 miliona EUR? Minimum?:rolleyes:
Lako je izracunati inflaciju. Postoje kalkulatori:
https://www.lawyerdb.de/Inflationrate.aspx
460,000 DM iz 1991 u 2023 vrijedi 462,141.79 €
Naravno, kad se radi o brodu, s godinama pada vrijednost. Tako, ne mozemo racunati da u 2023. godini brod ima istu vrijednost kao 1991. godine. Vrijednost mora biti znacajno niza od tih 462,141.79 € koliko je brod, uz obracun inflacije od 1991. do 2023. godine, otprilike vrijedio 1991. godine. Jadrolinija je prosle godine brod procijenila na 80.000 EUR. Zasto bi ga toliko procijenila, ako brod stvarno vrijedi, recimo, 500.000 EUR? Logika?
Cijene brodova imaju svoju svjetsku trzisnu vrijednost i postoje procjenitelji kojima je to struka. Uzima se u obzir vrsta broda, godiste, stanje u kojem je brod, itd. Jednako kao sto postoje svjetske cijene zlata, aluminijuma, nafte, itd. tako postoji svjetsko trziste brodova.
A ovo tvoje racunanje, jeste kao da se trajekt kupovao u supermarketu:joy::joy::joy:
Hvala ti, nasmijao si me;)
Rekonstrukcija broda je radjena 2016. godine. Prije sedam godina. Brod je procijenjen od Jadrolinije 80.000 u avgustu 2022. Brod je preprodat za 570.000 u martu 2023.
Kojom je to volsebnom tehnikom, jedno malo turisticko preduzece iz Hrvatske uspjelo da za tako kratko vrijeme ovoliko uveca vrijednost broda?
Iako je počelo da se zakuvava stanje na ekonomskom planu i prije samog početka rata, uključujući i masovni otkup deviza iz trezora nbj po nerealno niskom zvaničnom kursu od 7 dinara za marku, hiperinflacija nije počela prije sredine 1992. godine. Prosječna plata je bila 500+ maraka te godine. Jes da su ab revolucionari samo dvije godine prije toga grajali da ga neće više radnik radit za platu od 800 maraka, ali ko bi rekao da će svoj cilj da ostvare samo par godina kasnije i da će ostvarenje tog njihovog cilja biti na snazi i skoro 35 godina kasnije.
Tako da ne, nije plata bila 5 maraka kad je ovaj trajekt kupljen za 460 hiljada maraka.
Moze crna gora,naprijed !
Sent from my SM-S901B using Tapatalk
Samo jedna konstatacija.
Sad ce da se prepravljaju pristani spram prizne,a kad se kupe novi trajekti,onda ce zasigurno bit potrebne i nove modifikacije u skladu sa dimenzijama buducih plovila [emoji56]
Ovo nema ni u slikovnicama volt diznija.
Sent from my SM-S901B using Tapatalk
Znaci, nista koncesija za trajekt?
Sent from my iPhone using Tapatalk
Šta pričaš opet nas zadužili? Svako malo…
E koliko je kuknjave bilo oko zaduženja prije osvježenja. [emoji23]
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...85bcb93a54.jpg
Ali ali... Zar nije SDP u sastavu vlade :D
Lijepe vijesti , sad nek kaze ostoja da je dos(dps) mogao bolje uraditi
za direktna plaćanja u stočarskoj proizvodnji opredijelili smo 6,5 miliona eura. Smanjili smo kriterijum za premiju govedarstvu, tako da će svi proizvođači, nezavisno od broja grla, imati pravo da se prijave i dobiju premiju. Smanjen je kriterijum za ovce i koze. Premija za krave i priplodne junice iznosi 85 eura, a za ovce i koze deset eura po grlu”, precizirao je Joković.
Uz to, premije u svinjarstvu povećane su 20 odsto – sa 100 na 120 eura, dok je premija za steone junice u čistoj rasi povećana sa 150 na 250 eura po grlu.
https://m.cdm.me/ekonomija/agrobudze...thodnu-godinu/
Sent from my 2201117TY using Tapatalk
Znam ja da se isplati nego zakon, to je jedna stvar na koju su se ovi iz Vlade pozvali kada su raskinuli ugovor, propisuje da se ta vrsta saobracaja moze vrsiti samo na osnovu koncesije. Pa ako to ne vazi vise treba znati pa da se niko ne tereti ako sto radi bez koncesije, uzima kamen ili krci kakvu sumu ili nabavlja nesto direktnom pogodbom mimo javnih nabavki. Nemoj poslije da se proziva po forumu ako neko npr krade sumu bez dozvole ili zauzme dio plaze bez javnog poziva, treba biti iskren i prema svima imati jednake arsine
Sent from my iPhone using Tapatalk
Ostoja na aparate
https://www.dan.co.me/vijesti/ekonom...pstini-5165305
a prethodila ljudska velicina koja sve radi po propisima
https://jadranbudva.me/vijesti/drust...ena-gradanima/
Sent from my 2201117TY using Tapatalk