oce li biti snijeznih iznenadjenja ove godine momci? eo dje god da podjoh vele bice strasna zima
Printable View
oce li biti snijeznih iznenadjenja ove godine momci? eo dje god da podjoh vele bice strasna zima
Oće kako neće :joy:
Sanjaćemo je. Snijeg isto.
Evo momci kako je krenulo mozda se obistini :P
Mada kolko me sjecanje sluzi i prosle 2 godine je ovako krajem novembra/pocetkom decembra bilo bas ledno i napadalo je nesto snijega pa onda posle nove godine ni kapi
Isto to mi danas reče kolega i njegova procjena je da će biti blaga zima[emoji23]
Za sad,ovako:https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...e14b61eca3.jpg
Sent from my 2201117TY using Tapatalk
3 puta uzastopno da bude blaga?
nema sanse...
To je i neka moja logika,tri pa jedan[emoji6]
Sent from my 2201117TY using Tapatalk
Nisu to talasi joni :joy::p
Nije ni poker
Sent from my 2201117TY using Tapatalk
Da nece otvorit za vikend cisto da me zelja prodje
Ima li one kamere što gleda na onu tablu izbaždarenu u cm,da se vidi koliko ga je gore na vrh žice?
Sent from my 2201117TY using Tapatalk
Mislim da ih je nespremne uhvatio snijeg krajem novembra.
Jedinstvena karta za oba skijališta
https://www.vijesti.me/vijesti/ekono...oba-skijalista
Sent from my iPhone using Tapatalk
Samo da bude snijega.
Mislim da treba skije da promijenim ove godine.
vidim postavili su kamere i na dvosjed....i tamo se nalaze korpe....
da to nije neki nagovjestaj da ce raditi cupovi ove god ako bude snijega?
Ono kad ti je instruktor stara garda,pa moraš (nevoljno) pola sata da se zagrijavaš prije no što staneš na skije[emoji23]https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...314a3a080e.jpg
Sent from my 2201117TY using Tapatalk
Ima li zbilja ko preporuku jer sam odlucio ove godine da naucim da skijam
Bas moram, mislim 40 godina idem u kolasin i nikad ne naucih:)
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
Hahahaha sramoto!
Naučila bi te ja, nego uglavnom nemam živaca druge da učim.
Pušti se skijanja vjeruj ti meni. Kad nismo do sad, bolje da se držimo šanka [emoji16][emoji16]Meni su tako dva druga 35plus krenula da uče, naučila, polomili se i nikad više na skije. Jedan ključnu kost još uvijek ima problema.
Šalim se malo, ali ja sam odustao od tih egzibicija (motor, skijanje...) jer se ipak ulazi u godine [emoji846]
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
Kakve đedurine. Čuješ 35 ulazi se u godine :joy:
Ja 39 sad u januaru, a mislim da je i kaemse tuda neđe [emoji846]
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
I to su ti godine? Eeeee....
Ovaj narod je i sa 25 star, čast izuzecima.