30+ zaostatka a igra ti ispovredjivani covjek.
Not so smart.
Printable View
30+ zaostatka a igra ti ispovredjivani covjek.
Not so smart.
ne znam sto su i on i ayo uopste igrali. nije ni na 50%, vise bi mu znacilo 3-4 vezana dana izmedju utakmica nego 25 minuta krljanja ovamo.
Sixersi ostali bez gasa na kraju.
Bez OG-a nadam se i mozemo zavrsit Sikserse. Dalje, vjv protiv Detroita, bas tesko. Bez njega smo pola tima. Ceka se injury update....
https://media.tenor.com/-P-xeHYEY9QA...blo-lonely.gif
10 minuta do kraja, trazen TO, nekih 39 zaostatka, on slow moa izvlaci, na parketu i dalje Randle i Reid. I sto da jedan pogresno doskoci?
Pa Lejkersima je sezona posla jer su nosioci igrali kod -35.
pojacao bih visoku petorku sa nazom na 3 i mcdanielsom na 2, pa ko sto ponese. i beringer na centru umjesto rudyja ako treba.
i randle da prodje dva puta kroz stephona 'stiff arm' castlea u prvoj cetvrtini, ako mogu da izvoljevam.
Oće li napokon bit legasi gejm Ostina Rivsa u PO?
A nisu ni taj Dzered Mekejn i slicni toliki bauci u odbrani.
Ja bih volio da me nocas demantuje zestoko, da izadje i zatepa kos, ko onomad u regularnom dijelu sto je pola mjeseca lagano 30+ postizao.
Kad sam ja pricao da je to stil kosarke za cirkus dio NBA, da bih ja 20+ kad je on 30+...
Ali spreman sam da budem u krivu.
Bukvalno SAS ne može da outgrinduje Sotu ako ne pocnu s centrom i Vembijem na 4.
Vembi igra odbranu i dusu ostavlja dok je na parketu na strani odbrane, mozda je i to razlog sto je manje plodan naprijed, Kesl je jak momak, moze od 1 do 3 da pokriva i tu se otprilike zavrsava snaga SASa.
Bukvalno zdrava Sota bi trebalo da ih izmaltretira ko Lejkerse prosle godine.
Da bude tipa 4-0 i svi se cudimo zasto bas 4-0.
Lejkersi jer nisu imali tri pozicije za odbranu, kao sto ni SAS nema tri pozicije za odbranu.
imaju i spursi mesa - keldon, bryant, gomilu centara koji ne igraju... ali dzabe sve ako se ne vracamo u odbrani, kao sinoc. razlika izmedju proslogodisnjih lakersa i spursa je, rijecima jadena mcdanielsa - they are all bad defenders. luka doncic, lebron james, austin reaves, all bad defenders.
spursi imaju dobre defanzivce, nekoliko elitnih.
Ova prva cetvrtina Klipova, oni ako ovako budu igrali prvi favorit za prsten.
Ko Barselona onomad usetaju se u kos kroz pasove.
dvije potpuno iste utakmice, malo falilo i da na kraju bude isti rezultat. pistonsi zategnu odbranu u prvoj cetvrtini, cavsi gomila TO, onda pistonsi udju rano u bonus u drugoj, ovi polako pristizu, mitchell se razigra, egal sredinom 4/4 i odbrana pistonsa prevagne.
tobi igra doktorski playoff.
Htjedoh da napisem 'tobias harris over me'
Posra se Rivs na Lejkerse.
Sutnu trojku sa 10m misleci faul da iznudi ovi trojku iz kontre, onda se zalece sa driblingom iza ledja i izgubije, kontra...
Ali ova driblanja iza ledja u guzvi, vidi se da je iz podrucja dje nema joda.
Bukvalno je kriv za poraz br.1 evo se zagrijeva da bude i za br. 2.
A ova Oklahoma ishajpovana samo ceka da ih Durent 'pojaca'.
Ove sudije daju sve od sebe da Lejkersi ne zaprze corbu.
Ne znam kako se doslo do toga da se guraju ovi hillbilly timovi, dje je tu racunica za organizaciju...
Lejkersi u naletu ovi im dva napada uzimaju nekakvim smijesnim faulovima u napadu.
S druge strane glavni igrac radi pet puta u toku utakmice odgurivanje rukom prije suta i nikad ne vide faul.
Vode na poluvrijeme LAL.
Bukvalno Oklahoma je iskoristila sve svoje sanse, Hartenstajn poentiro svaki put kad drugi ne mogu, nisu pravili greske u napadu.
Lejkersi svezu po 3-4 minuta kad su retardi i daju protivniku prednost, pa onda se na iskustvo i namazanost vracaju.
Kao sto rekoh vec dosta puta, praviti dinastiju od ovih prosjecnih ekipa poput Oklahome, to je smejurija.
Ovaj SGA Ostin Rivs sto igra dobru odbranu.
Чули те Бруда у вези фаулова у нападу. СГА сад мало да одмори.
Rivs ista splaka ka SGA pa se baci ni da mu je okinuo ruku.
Zato i svirase.
I onda umjesto da iskoriste momentum oni sprdnja u napadu.
Rivs baca dva retardirana alej upa.
Nocas ga ide sut ali nikako da kompletira partiju.
Kad god je na lopti napad se pretvara u siljenje.
Чува ЈЈ тајмауте за кад буду на -25.
Koja sramota od igre.
Zalece se lik u igraca, pade, izgubi loptu, kontra i 3+1.
Od +5 do -11 bez SGA.
Doduse ovi iz OKC ko da su pakt sa djavolom sklopili.
Svaka im se odbi u ruke i svaki drugi napad iskoristise.
Ovo dije vidjelo faula.
Po ko zna koji put.
Na isti nacin moga se svirat svaki onaj kontakt Lejkersima ispod obruca.
Zdrava Sota ce da pometla ove ekipu fegeta ako im se da normalna pistaljka.
A sa istoka zdravi Niksi su realno najbolja ekipa u NBA.
Ali koliko je kosarka psihologija.
Imas momentum, imas prednost i 5-6 napada smuseno igras, dva puta lose baceni alej up, ovi povedose, a kad povedose muda porasla...
Pola ovih suteva ne bi uslo kod -9, ka sto je ulazilo kod +9.
Sa smartom su +8 bez Smarta -19.
Kad pogledas mu statistiku ne vidis zvog cega.
Kad gledas utakmicu vidis koliko napad bolje izgleda kad je na parketu.
Imamo mi seriju odje, samo da ove ne usere u 3. utakmici.
Ova taktika udvajanja SGA ce pogotovo kuci da radi.
Ne vidim bas da svaka upada ovim igracima uloge ko sto se desavalo u ova dva meca.
Na strani se skupe cojones, pogotovo ako se bude zaostajalo.
Klasicni jaki faul, da vidimo hoce li sudije dat flagrant jer se ovaj ispracaka u konstrukciju.
da luke kennard lakira nokte, bila bi egal utakmica, ovako...
iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiidemo, tony bro nocas... popunjava se i drugi album.
htjedoh nesto sinoc da napisem na temu hardena, ali je nick wright to fino sazeo u par brojeva:
Today was James Harden’s 182nd career playoff game.
It was the 36th time he’s had 3 or fewer made field goals. Nearly 20% of his career playoff games.
It was the 46th time that he’s had as many or more turnovers than made field goals. More than 25% of his career playoff games.
tugizza.