Ne, ne, to je stara priča.
Dešava se to da konačno neko razmišlja o Sutjesci, već sam spominjao da je novi gradonačelnik Veselin Grbović izjavio da će prioritet biti Sutjeska, te da će i Čelik pomoći.
Priča je sledeća: Prave se novi reflektori (Sutjeska najvjerovatnije osvaja, pa se stvaraju uslovi da se igra u Nikšiću kvalifikacije za LŠ). Takođe, trebalo bi i Uefa da nam izađe u susret, prije nekoliko dana je bio njihov čovjek u NK, i rekao je da će nekako izdejstvovati da se igra na stadion Kraj Bistrice. Inače taj njihov delegat je iz Slovenije, i upoznat je sa tim da je Sutjeska nekad značila nešto u staroj Jugi, pa bi zato da nam pomogne.
Zato, kad se završi sezona, trebalo bi odma' reflektori da se postave, zatim da se renoviraju slačionice, kao i novinarska loža. Kako bi postojali uslovi za odigravanje LŠ kvalifikacija...

