https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...4612bd7c4e.jpg
Sent from my SM-A546B using Tapatalk
Printable View
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...4612bd7c4e.jpg
Sent from my SM-A546B using Tapatalk
https://www.aktuelno.me/ekonomija/zi...zavnim-novcem/
Bez obzira sto se radi o raspadu od portala...bilo je jedna zanimljivost o kojoj smo ranije pričali a tiče se potencijala skijanja na Bjelasici;
Al simpatično je takodje kako pljuje po Skijalistima oko K8 kao da to nisu radili DPS puleni koji su mu uostalom i poklonili skijaliste 1450.Quote:
Žičara K8 na koju se ponosno pozivaju u Skijalištima Crne Gore, po projektu kanadskog Eco sign-a i u Prostornom planu posebne namjene za Bjelasicu i Komove, trebalo je da bude posljednja faza razvoja ski centra, kada se naprave sve ostale staze, oko 141, 2 kiliometra, i žice. Plan je bio da se skijaši, kada prođu sve staze, jednom dnevno popnu žičarom K8 zbog pogleda na Bjelasicu. Tu je i idelano mjesto za restoran i to je bila namjena žičare K8. Ta staza nije predviđena za skijanje više od polovine staze nema šume, pa vjetar i sunce brzo istope snijeg. Osim toga, pored jakog vjetra česte su i magle, pa se šestosjed često zatvara zbog toga… Drugi dio tih staza je u šumi, pa sa mekog snijega skijaši imaju oštar prelaz na tvrdu ledenu ploču.
I dalje mi je nerealno da ovako propade kompletna sezona, nadao sam se necemu bar u februaru...
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...f8d965f150.jpg
Sent from my SM-A546B using Tapatalk
https://www.instagram.com/reel/C1DdR...c2ZmZ4OXdobXBn
Ove zime, na Bjelasici... [emoji38]
Poslano sa mog SM-S908B koristeći Tapatalk
Ako kome treba, prodaje se nosac za skije za 4 para skija:
https://forum.cdm.me/showthread.php?...osaci-za-skije
Ovako jedino ove godine.
https://www.instagram.com/reel/C25gU...kzMWs3OTE1YQ==
Sent from my motorola edge 40 using Tapatalk
Ja nikad nijesam skijao niti me to privlači, ali stvarno osjećam frustraciju mojih drugova koji ove godine bukvalno nijednom nijesu stali na skije ili bord.
Nevjerovatno.
Skijalista ima oko nas na 5-6 sati... evo vele Jahorina full.
Sent from my SM-A536B using Tapatalk
U nedostatku novijeg materijala, današnji dan prošle godine...
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...5b4318f594.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/202...2393c315a5.jpg
Poslano sa mog SM-S908B koristeći Tapatalk
https://twitter.com/iMajer/status/17...K-3W5T-CQ&s=19
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...8f97806bfc.jpg
Poslano sa mog SM-S908B koristeći Tapatalk
Polako ne sjekiraj se, bice veli skijanja u martu
Ima snijega, ko oce da skija. :)
https://www.instagram.com/p/C4KiD5Do...c5c2p1cnFldQ==
Sent from my Pixel 6a using Tapatalk
Nece drzava centa da ulozi u Gusinje, a ko god je bio na Prokletije utiska je da ne postoji bolja priroda i uslovi za skijanje u CG
Послато са SM-A528B помоћу Тапатока
Kome vjerovat, ovima sto kazu da pola staza ne radi ili ovome sto veli pada kisa ali sve staze rade.
Drug je bio krajem januara tad nije radilo pola staza a ski pass je kostao kao da sve rade, sumnjam da je bila bolja situacija krajem februara. :)
Ali dobro, na Jahorinu se moglo skijat za razliku od Kolasina koji nije radio ni 2 dana.
Sent from my SM-A528B using Tapatalk
Hoce li otvarat makar 2 dana???
Sent from my SM-A528B using Tapatalk
Ja kolko vidju na kamere ima ga makar mrvicu, kad bi se zadrzalo do vikenda pa makar za vikend da se podje...
Ne bih da vam ubijam nadu, ali mislim da je za paljenje ratraka minimum da ima minimum 30cm snijega.
Ski centar Kolašin: Vještački snijeg možda već naredne sezone
https://www.cdm.me/ekonomija/ski-cen...aredne-sezone/
Poslano sa mog SM-S908B koristeći Tapatalk
Oce oce kako ne...
Sent from my SM-A536B using Tapatalk
Iduce godine neka postave reflektore za nocno skijanje samo i ja cu im skinut kapu.