lovcen iznenadio celik. a mate se *****
Printable View
lovcen iznenadio celik. a mate se *****
Kakav go dade Rudar aooooo ni da je Mesi cojek kako prodje AHAHAHAHAAHHAHA
Daće im Rudar 3 danas
Nije im tesko kakva je ova odbrana.
Ao kakva lobotomija od strane komentatora.
Sjajan potez, a momak iz okreta ka kosijerom, u rudnik je lopta otišla.
Lijepe poruke sa tribina. :D
Prc, 1-1 niotkuda.
I evo gola na zalost izrevoltirane i vatrene pljevaljske publike.Kakav prenos svaka psovka se cuje svaki komentar kakva milina hahaha
To ti je namjerno, da imaš osjećaj da si na stadion. :D
Hahaha jebo ti konj majku AHAHAHAHAHAHA umrijeh
Pazi ga jebo ti konj majku AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHAHAHAHAAHAHAHAA H
Kakav go ahahahahahha
ni luk jeo ni luk mirisao
AHAHAHAAHH kakav centarsut!
A ugasite prenos ne zajebavajte se.
Ja ne vjerujem koliko psovki kako smo ljut narod a posebno kreativne.
Muzika na poluvrijeme
http://www.youtube.com/watch?v=l0MbIVjnEkk
Što je sa terenom u Pljevlja, ko je pošmrka linije?
Kakva muzika hahahahaha prejako.
I sad miks Igranka i Ibarska na drugi hahahahahahahaha, kakvi pacijenti.
Bravo za Stefana Mugošu.
Kako su se ovi naši izbirikali sa slobodnjacima. Juče Šćepanović i Marković, danas Mugoša, plus Karadžić u prečku.
3:3
Kakve dvije nesrećne odbrane
Sa drugom ekipom uzesmo tri boda,steta sto kiksasmo sa mogrenom ili grbljem inace bi ovo bila paklena zavrsnica sezone ;) Mugosa nastavlja seriju...
Ali komentator: 'ako pobijedi, prici ce na 7 bodova od Sutjeske, i opet se zakuvava prvenstvo. Ali Buducnost ima tezi raspored do kraja.'
Dakle zakuvava se na 7 razlike protiv ekipe koja je skoro sve vrijeme bila prva.
Dalje, sto se rasporeda tice: i jedni i drugi imaju da igraju sa Celikom, Lovcenom, medjusobni susret, Sutjeska sa Rudarom, a Buducnost sa Mornarom. Da, tezi raspored.
Najpametnija stvar rtcg u poslednje vrijeme je sto nisu prenosili ligu. Nisu morali ni danas, da se ne trose toliko na ovu krizu.
Sent from my HTC One S using Tapatalk 2
Stadion kraj bistrice konaČno dobija reflektore!
Sad kad bih ti rekao da je to 100% sigurno, slagao bih te. Jer znaš i sam da se kod ovih naših bogalja vazda nešto vrti u krug, mulja...
Velike su mogućnosti, ali ko zna ...
Ja prvi put cujem za to. Ako se ne racuna prica da u Pg idu novi, a oni iz Pg u Nk.