primi sunce što ti pružam
https://www.youtube.com/watch?v=3hFdHOR1enc
Printable View
primi sunce što ti pružam
https://www.youtube.com/watch?v=3hFdHOR1enc
http://images.tapatalk-cdn.com/15/06...ecb65c7448.jpg
Sta je ovo braćo moja mila?
Ne prisvajam tuđe stihoklepstvo, al ova stihovna cjelina je baš K-U-Lj...
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.n...96fdcee616486d
šta bi bilo... kad bi bilo...
https://www.youtube.com/watch?v=fvnh...ature=youtu.be
Пођеш на посао, свратиш мало до Његоша, махнеш Боци и вратиш се с опекотинама.
Лето је.
Onaj osjećaj da su naša g0vna odradila namještaljku.
... ono kad nemas vremena da napunis telefon...
sad da :) cijeli dan punim tel. po 10min... pih..
nema sredine
https://www.youtube.com/watch?v=eu57i3r7Tyg
http://www.facebook.com/cringechanne...type=1&theater
Reći nepoznatoj ženi da je lijepa postalo je uvredljivo jer ih to ograničava na fizičku formu. Suština je na "nepoznatoj".
kakvi retardi
http://www.spc.rs/sr/gde_sigurno_ne_...i_nikole_tesle