Ukoliko pokusas da budes dobar i kulturan, iza ledja cujes: "Vidji ovu budalu!" ...
Printable View
Ukoliko pokusas da budes dobar i kulturan, iza ledja cujes: "Vidji ovu budalu!" ...
Sta te boli briga sta se prica ako radis dobru stvar, imalo bi smisla da si nesto lose uradio pa da ti pricaju da si budala, pa onda da se stidis, ovako oni ispadaju budale, eventualno ce oni pocet da se stide za to sto su pricali za tebe a ti samo treba da budes istrajan.
poslato paukom
Mogao bih sad u "stvari koje vas nerviraju" napisati - ljudi koji slušaju šta drugi govore. Šta vam je jadni ne bili, jeste li seoske babetine pa se cimate šta će ko reći?
Jesu, ne brini. Seoske babetine su zlatne pri nekima.
moje misli i osjecanja trenutno:
https://38.media.tumblr.com/1481e081...jz2ao1_400.gif
https://www.youtube.com/watch?v=RP87Bpu-54s
Udri bre po Rakiji u sred bijela dana...
https://www.youtube.com/watch?v=gg0n3_Cq-8Y
Pa kazeeee....
Mercedes si uzeo pare si skurcaaaaaaaa :D
uh, volim moje klijente!
ovako se danas zavrsava predskolsko
http://images.tapatalk-cdn.com/15/06...99145c6d01.jpg
Kad dodjes na rodjendan bez poklona...
http://www.amk.cool/images/articles/...f21b9f481c.gif
kako ste kraljovi svi koliko vas je
http://images.tapatalk-cdn.com/15/06...f7cda1afdd.jpg
Ajmo svi za Turkmenistan
ono kad te se "prijatelj" sjeti samo kad mu treba nesto(citaj:pare)...'ebem ti...
Sad ces ti na informativni u udbu kekekeke
Sent from my Lumia 800 using Tapatalk
Starke vam nijesu izgovor za nehigijenu.
Nedostaje mi zvuk motora od barke rano ujutru.
lako li je skitat...
Deminutivchina
poslato paukom
kaaaako sam sreeećnaaaa! preeesreećnaaa!