Ne vjerujem da opet mora da se ceka ugovor kad zeli da se predje sa Magente L na Magentu XL.Sad opet moram da cekam 7 - 10 dana.
Nije mi jasno zasto ?
Zasto jednostavno ne ukljuce sve pa naknadno donesu ugovor ?
Printable View
Ne vjerujem da opet mora da se ceka ugovor kad zeli da se predje sa Magente L na Magentu XL.Sad opet moram da cekam 7 - 10 dana.
Nije mi jasno zasto ?
Zasto jednostavno ne ukljuce sve pa naknadno donesu ugovor ?
Ugovor sam potpisao jutros, nema sta bili su brzi.Sad cekam da me prebace sa Magente L na Magentu XL.
Emile moram li da cekam, ili to moze da se aktivira odmah ? Jer mi je lik, sto mi je donio ugovor, rekao da nece do ponedjeljka a mozda i do srijede.
Hvala.
Ako se danas vrati ugovor, bice sjutra sve zavrseno
Jutros sam potpisao u 10 tako da ne vjerujem ...
Mislio sam da mogu da slikam potpisan ugovor i posaljem mejlom sluzbi koja je nadlezna za to pa da odmah aktiviraju.
Hvala u svakom slucaju.
E ovo mi nije jasno Rts1 zamracen,a na Rts satelit isto davaju i tamo nije zamraceno.
Sent from my HTC One M9 using Tapatalk
Magenta XL - Optika 80 Mb ne shvatam ?
Emile zvao sam korisnicki, i kazu da je jedino mjerodavno mjeriti brzinu kablom ?
Kako... kad sam do juce bio na Magenti L i uredno mi je na wireless prikazivao tacnu brzinu od 40 Mb ?
A ovo mi se desava od kad sam presao na magentu XL.Preko ove brzine nece da ocita na wireless nekad padne i na svega 5 Mb.
http://www.speedtest.net/result/5180448302.png
Ja bih te molio ako mozes ikako da mi pomognes.
Hvala.
Tacno tako samo preko kabla brzine ces imati zajebi wifi
Sent from my 6043D using Tapatalk
A koja je muka sa rts-om. Bolje ga micite,nego ovakav da je. Ipak placamo da bi gledali. Vise je zamracen nego sto ima signala....
Sent from my iPhone using Tapatalk
Emill Arene preko otpike sredjene rekao bih :)
Ona preko bakra HD verzija i dalje malo steka kad se prebaci. Ali bez nje mogu i prezivjet.
I mogli bi malo ovaj ton pojacat jer se ne cuje djao popio dok TV ne pojacam skoro do pola :)
Da li nama koji imamo protok oko 10mb/s mogu da rade oni hd kanali za optiku ? :)
Takodje preimenovan je HBO Comedy u HBO2
Kad pomenu HBO, za 26.03.2016. najavljuju HBO 3. Oće li ga biti u ponudi ETV-a?
Dzaba i 15 hbo kad nemaju nista da valja. Smece
Ja imam sve HBO i bas ih nikad ne gledam.
Sent from my iPhone using Tapatalk
Nema ni onih sportskih što su najavljivali, a kamoli SK :-)
Послато са ALCATEL ONE TOUCH 6040X уз помоћ Тапатока
To je to. Cisto da se neko ne zavarava time.
Sent from my iPhone using Tapatalk
Rijeseno...
http://www.speedtest.net/result/5189839001.png
Vjerujem da je prebacio wireless podesavanja na ruteru sa 20 mhz na 40 mhz
Rts je nedavno u Srbiji počeo da naplaćuje pretplatu 500 din. uz racun za struju. Vjerujem da ne žele da ostalima iz regiona daju besplatno ono što sami kupuju (serije, filmove, utakmice...) a što njihovi građani plaćaju.
T-com treba da im ponudi da plati program ili da ga maknu iz ponude. Ili nek navedu za korisnike da imaju "krnji" program lišen gledljivog sadržaja, a ne da nas dovode u zabludu.
Послато са Lenovo P70-A уз помоћ Тапатока