http://youtu.be/oL1Eeab76Rw[emoji818]️[emoji818]️[emoji818]️[emoji818]️
Sent from my iPhone using Tapatalk
Printable View
http://youtu.be/oL1Eeab76Rw[emoji818]️[emoji818]️[emoji818]️[emoji818]️
Sent from my iPhone using Tapatalk
Ao, cu Blu Mun, jel moguce, otkad to ne cuh, isjaaaa.
treba ustat...
Vec ponedeljak, a nisam ni odmorio..
Ni ja... a kako je onim kukavcima koji nemaju ni dana slobodnog, pitam se...
Pa nisam baš sigurna...moj se tata odire od posla svaki dan, pa zaradi pola od toga...tako da...
Rad oslobadja, plata je samo mala nagrada sto dolazis u 8 i ostajes do 4.
Ok, neka bude tako. Samo sam reagovala na ove plate od hiljadu eura.
"Uh, kako bi ja reagovao na tebe, nisi svjesna"
em lepa, em lepo peva...
https://www.youtube.com/watch?v=j9dxXEoZkTM
prehladih, nemam pojma otkud bez ako je od hladnog piva od prije par dana....
Nesposoban i natprosječno glup čovjek, koji četvrti mjesec kontinuirano radi greške... :stupid:
ove roditelje tačno treba zapalit...
http://www.vijesti.me/caffe/zvezdice...u-pinku-836271
Ali komentar lika "uvest porez na sund..." Sve nekakva kultura a vjerovatno pojma nemaju ni sto je sund, ni sto to znaci...kako me nerviraju takvi ljudi, gadniji su mi no svi folk pjevaci zajedno...uhhhh
Sent from my Lumia 800 using Tapatalk
meni je najjaci ovaj dio
Interpretator“ , kako se naziva dijete u ugovoru, samo pod određenim uslovima ima pravo da raskine ugovor, dok „Pink company" ima pravo da jednostrano raskine ovaj ugovor, bez navođenja posebnog obrazloženja, uz poštovanje otkaznog roka od 30 dana.“ Prema ugovoru, kompanija može da raskine ugovor i da po tom osnovu, kako stoji u kaznenim odredbama, traži odštetu koja će iznositi najmanje 100 hiljada eura.
mursh bre,g00vna jedna
ali
alooooooo!Quote:
PINK COMPANY ima pravo da raskine ugovor uz poštovanje otkaznog roka od 8 daana u slučajevima: da se interpretator nalazi u vanrednom psihičkom ili fizičkom stanju, koje ga sprečava da redovno ispunjava obaveze utvrđene ovim ugovorom...
uh!
Imam neke ispite da crnčim a ležim ovdje kao ukopan.
kakva atrakcija jutros po maxiju
http://images.tapatalk-cdn.com/15/06...851b2dfd65.jpg