He is not sad, just bored.
Printable View
Umoran, deco, umoran...!!!
:*
E.. nagled'o se svega i on, i svacega :D
Mirijevo mi izgleda kao studentski dom - cesto naletim na (bivsi) studentski zivalj,a kafana "Burence" kao menza..
Posttraumatski sindrom.Valjda je kurabilan.
Sve je kurabilno.
Ako ja mogu se refresovat, vjeruj mi, svako moze.
Raquel,ne bih znala,ali ako ti kazes da je kurabilno - onda je kurabilno.
Ja cu se shiftovat za 3 dana 600km,i sve ce biti sjajno.;) Skotrljacu se sa zadovoljstvom.
I don't have the drugs to sort it out.
......................
Zaboravio si ovo.
http://www.warningsignsdirect.co.uk/...cal_hazard.gif
:lol: :lol:
--------------------
http://media.tumblr.com/tumblr_lgel93Xb1c1qam4o2.jpg
Ali samo neki.
:D
Melanholija. Puuuu. Govedo.
IHA...ne boj se...