Solidan auto, i nije previse skup.
Potrosnja ne zavisi od auta nego od stila voznje.
Printable View
Solidan auto, i nije previse skup.
Potrosnja ne zavisi od auta nego od stila voznje.
cekam za koju godinu da ove felne montiraju na golfa dvojku geteiiii
hesteg hellaflush
Nista ovo, pogledaj novi model.
Hyundai Ioniq 5
https://i.imgur.com/HUkETp3.jpg
https://i.imgur.com/BzSDqWF.jpg
https://i.imgur.com/hASRKDG.jpg
https://i.imgur.com/PxlVmd8.jpg
https://www.youtube.com/watch?v=V_Tfu8othJc
Zanimljivo vozilo.
Ovako zamišljam savremeni YUGO u nekoj alternativnoj realnosti.
Cjenovnik
https://www.hyundai.rs/upload/docume...ik_ioniq_5.pdf
Poslato sa kornjo komunikatora Z Fold 3
Vidjeh prije neki dan Genesis GV, ne sjećam se tačno oznake. A što je ono, sunce ti...
Bio sam u Češkoj skoro, i imao priliku da udjem u njega i škodu enyaq, oba se proizvode tamo.
Hyundai stvarno izgleda više futuristički, ali na mene je bolji utisak ostavila škoda, i ima bolji "road-presence" što bi amerikanci rekli, nije ludilo dizajna, ali agresivne linije, veće auto i enterijer izgleda kvalitetnije. (ali može biti samo prvi utisak, ili različit nivo opreme)
https://images.hgmsites.net/hug/2022...00816461_h.jpg
https://images.hgmsites.net/hug/2022...00816456_h.jpg
https://images.hgmsites.net/hug/2022...00816433_h.jpg
https://images.hgmsites.net/hug/2022...00816439_h.jpg
https://images.hgmsites.net/hug/hyun...00803252_h.jpg
https://images.hgmsites.net/hug/hyun...00803250_h.jpg
nisu mogli ovaj gepek da obloze!? siromasi!
novi tucson
enterijer jako lijep - mozda malo uzak za onoliki auto, ali lijep
ne svidja mi se samo mjenjac (tj dugmici) jer je automatik ovaj bio...
i kao teski tradicionalista u dizajnu - volio bih da je klimatronik sa fizickim dugmicima - ovako mi djeluje da se mora gledati sta se klikce :D
Zanima me mišljenje o novom Hyndai i20? Nemam pojma o ovim markama, uvijek sam vozila i gledala smao Njmece o kojima skoro sve znam haha.
Mene je onaj 2017 godiste sluzio vise nego odlicno, 1.2 motor benzin (potrosnja mi se kretala od 4.5 do 7.3). Najveca mana su im boje (u slucaju da moras da farbas branik ili nesto drugo, tesko da mogu da ubodu pravu nijansu)
E sad ovaj novi mi je ruzan maksimalno, ali to je stvar ukusa[emoji38]
I don't give a damn.
A mnei se ovaj svidja haha. Nem amogućnost panorame ali ima crni krov, sad stiže 1.4 u palvoj boji sa Premium 2 paketom. Poći ću svakako da vidim.
https://cdn.motor1.com/images/mgl/K9...yundai-i20.jpg
Gledao sam ga u salonu i ako nije u jacoj opremi bas izgleda plastikanerski. Nije mi se svidio jer je neka izgledno losa plastika.
I unutra je bio los, a cudi me sto nisu imali u salonu u jacoj opremi.
I30 je dosta dobar ali dosta skup za benzinca... bas se ne moze fino auto izabrati.
Послато са SM-F926B помоћу Тапатока
Ma ja samo razgledam, neko glupo vrijeme za novo auto. Gledala sam novu Fabiu ali kad je sastavim što hoću to bude 20 000. Haos od cijena. Baš nemam neki ideju. A polovno me sad strah. Možda još da guram ovu suvoću koju vozim :D
Ovaj št stiše sad i20 je stvarno u dobroj opremi i bas cu da podjem jer ne znam uopšte kako ova auta izgledaju.
Sjeti se priče bješe li o Dačiji :D
Na kraju uzimas daciju? [emoji1]
Sad i mercedes(ovi manji) koristi isti dci motor kao i dacija tako da...
Sva auta su u prosjeku poskupila oko 10%+
Lose je vrijeme za kupovinu auta i najbolja opcija je sacekati jedno godinu- godinu i po dana ja mislim. Polovna isto tako, em je ponuda kriminal, em su cijene skocile nenormalno, vise nego nova.
Jos bitna info je da od tih auta b i c klase skoro da ne mozes uzeti dizela. Samo benzinci.
Послато са SM-F926B помоћу Тапатока
Tacno ostajem na ovo staro auto, niiad u njega ulozeno, i da mi je dobro. Bolje pare cuvati sad haha
Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
Bolje starija Superb(ako se dobro sjecam?)no ovako novo a malo auto
Superb vozimo i ja i muz, on vise nego ja, ja starije dosta malo auto. To mi je i problem sto je Superb full, pa sad dosta ocekujem od malog auta nesto. Ja hocu ovo moje da zamijenim, jer je suv i dosta stariji, ali sacekacu.
Orton, kako si upamtio hehe. vala mogu castiti kafu u Novi onda.
Javi kad budes kroz Novi,castim pizzu ili palacinku
Haha nije SUV nego suv kao pridjev, skoro ništa od opreme :D
Posle one ljepotice SportaŽ i ekstra ponude od 20hiljada za novo auto 2022god. - ne pamtim grdji auto da sem vidjeo u poslednje vrijeme.
https://i.postimg.cc/L5JpxSpz/20220505-195202.jpg
https://i.postimg.cc/Dzm3vFSR/20220505-195219.jpg
Drkas na Kije a?
Neka neuspjela imitacija Bentley-a.
Sent from my iPhone using Tapatalk
A tek da vidis Telluride...
Vala nova Fabia je 15.000 nikakve opreme, evo moji zaprli bi škodu, pa gledaju....pa reko makar neko veće auto da uzmu, jer su starija preskupa
Vrh kupovina. Benzinac 1,6?
Evo ga ovaj moj, sto trgovah umjesto Tarraca. Vozim ga vec 2 mjeseca. Bas sam zadovoljan. Komotan, veliki gepek, lijepo se vozi, dovoljno udoban i dovoljno jak da povuce kad treba. (Automatik 180ks, benzin). Do zlatibora je trosio 6.7L, povratak 5.2L, al zato obozava da trosi po gradu [emoji28] Gradska, spic ujutro prije 8h i povratak 16h (blok 6-vampirica- hotel Zija, i nazad), 12-13L potrosnje.https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...9182f6cdf3.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/202...65049f0826.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/202...1aa1143544.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/202...b48bb0946a.jpg
Sent from my SM-G998B using Tapatalk
Mene je ovakva auta ža vozit po nasim putevima i Pg. Da te cukaju svuda, za godinu, dvije, 3 to ce pakao bit.
Sent from my Mi 9T using Tapatalk
Quotovacu jer je prebaci stranica a mislim da je ovo ooooooodlican auto. Vozio sam ga i ja malo, cini mi se skroz skroz dobar za te pare.
I da te utjesim, ta potrosnja po gradu, nije strasna uopste.
NE znam ima li ijedan auto u pg preko 150ks da trosi manje od 10-12l u gradu. Jos automatik.
Ja navikao na komad manju potrosnju...bmw f30 trosio 8L dok sam ga imao kroz grad, Alfa gulietta trosi do 9L, pa mi ovo komad vise...al dobro, ovonje ipak benzinac...al bas bas dobar auto za porodicu.
Sent from my SM-G998B using Tapatalk
Nemojte ocekivat malu potrosnju od malih motora u velikim autima.
ne znam zasto ali meni je ovaj model korak nazad u odonosu na prethodne...i sto ne mogu da svarim je ona tablet kontrolna....
ne leze mi ni ovi ravni ala rav4 rubovi....
samim tim sad mi je razlika izmedju tucsona i santa fea nikad veca....