ali oce da me ubijede momci da je rs6 audi ovakav sivi kroz pg sto se vozi????
http://img2.netcarshow.com/Audi-S6_2...llpaper_07.jpg
Printable View
ali oce da me ubijede momci da je rs6 audi ovakav sivi kroz pg sto se vozi????
http://img2.netcarshow.com/Audi-S6_2...llpaper_07.jpg
nista,cekamo Trila :mrgreen:
http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...7_714094_n.jpg
http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._8030018_n.jpg
Evo, da ga lakše analizirate...:)
točak mu liči na jeftinu rotkapu...
Tocak je iz A8 MkII.
A da, RS6 je, pogledaj lip i oznaku.
I naravno, ovalne spulje.
P.S. kako se otvara hauba, posto kod ovoga to je nesto sto se otvara cesce nego recimo vozaceva vrata?
Vidjeh ga prije 5 minuta, samo sto sad ima mnogo ljepse felme, ali mi se nikako ne svidja sto je nagrdio RS6 (ako je rs6) masku ispred.
P.S Sad sam uporedjivao sa slike RS6, prvo nisu isti izduvi, nisu ni isti pragovi, ovo su od S-a, od RS-a nisi ni slicni. Ovaj zadnji dio na branik (crni) nije isti, ovaj je od S-a, antena mu nije sa strane, nego na krov....
Sami uporedite
http://www.0motors.co.kr/upload/cata...f7df9dff51.jpg
Mada ima naljepnicu iza RS6, znaci mora da je RS6:tongue:
Kakve veze ima ovaj audi sa ovim topikom?
Pa ako nastavi onako da se vozi, uskoro ce imati veze :P
Salim se, fin autic...
i ovaj Igora R? Pa nemoj tako za njegovu smoke machine! :mrgreen:
Quote:
Novica Todorović(64) iz Prokuplja vozač "pasata" (PK 002 MR) i njegov četvorogodišnji unuk Jakov Dumanović iz Beograda nastradali su u stravičnom saobraćajnom udesu koji se dogodio oko 14 časova u mjestu Božovića Polje na magistralnom putu Ribarevine –Mojkovac.
dr Miloš Šaponjić saopštio je “Vijestima“ da se mališan nalazio na zadnjem sjedištu vozila te da je preminuo na licu mjesta a njegov djed 15-tak minuta nakon što je prevezen u Hitnu službu.
Mogu se kladit da nije imao baby seat.
mogu se kladit da je neko zastavino auto bilo...
Vidis li da je Passat IV?
http://www.vijesti.me/vijesti/u-suda...k-clanak-35945
pfffKAKO?Quote:
Novičina supruga a dječakova baba Slavica Todorović(53) koja se nalazila u totalno smrskanom automobilu prošla je bez povreda.
au ***** ti sunce :(
To na slikama je automobil nakon ,,obrade'' sluzbe za spasavanje koje uglavnom rezu krov da dodju do tjela ;) . Ako je bila vezana, a B5 je radjen sa defombarnim zonama (koje smanjuju kineticku energiju udara na tijelo) imala je puno šansi da preživi. Djete bez sjedalice u ovakvim udesima nema šasnsu za prezivljavanjem. (To je oko 4 godine, sto znaci 15-20 kg)
back on topic: sinoc u Donjoj Gorici... Ako ko zna kako je prosao momak, nek javi... cuh da se nije bas lijepo proveo...
Attachment 64037 Attachment 64036
Koje je to auto? Pug 406?
meni se ucinjelo da je seat, cini mi se leon... ali nisam se primicao, policija je vec pravila uvidjaj... Pa mi onda kazu "a sto da vezem pojas, kad idem tu odma do grada". Vezite *&^*& pojas, da vi ja ne dolazim! :mad:
jel ovo onaj Pezo 406 kupe sto se je bio u blok 5 parkian,...dugo se prodavao...???
kako je uspio ovo da izvede?
sto su ovi tragovi u brdo je udario jel?
navodno preticao i zveknuo u brdo... tako mi rece 1 komsija sto je bio tu... sreca u nesreci je da nije bilo drugih razbijenih auta. A ja sam preticao na istom tom mjestu pa ni 10 min prije toga. Errrrm, iako je bilo savrseno bezbjedno odradjeno, next time mozda i necu :p
lik je isao minimalno 150, a ogranicenje tu bi trebalo da bude 80
pa neka su, neka gledaju kad izlaze na magistralu
Nije bas automobilizam, al je crash... Saucesce porodicama...
http://www.vijesti.me/vijesti/u-padu...e-clanak-36071
Saučešće porodicama.
Nije kod nas, ali 3 strasne nesrece za 2 dana.
http://www.vecernji.hr/slika-640x348...8-slika-393745
http://www.vecernji.hr/vijesti/u-nes...-clanak-323421
http://www.vecernji.hr/slika-640x348...a-slika-393655
http://www.vecernji.hr/vijesti/mladi...-clanak-323098
http://www.vecernji.hr/slika-640x348...a-slika-387755
http://www.vecernji.hr/vijesti/malol...-clanak-323497