Polako brate,daleko je kraj godine,kako svake 2 nedelje povecavaju cijenu za 5 centi,ne bih racunao koliko ce biti 2012 :D
Printable View
treba kupiti kisobrane dok ne poskupe...
mozda i otvoriti plac kisobrana ako nastave ovako sa cijenama...
Obama zabrinut sto im je benzin 0.70e ,a ovi nasi nasmijani na 1.40e...
a prosjecna plata obaminim gradjanima nije ispod 5000 tolara.
E kukala nam majka,no kakvi smo pored nas slobodno i na 5e litar da dodje, niko a smio ne bi reci.Tako da sto se mene tice na 10e dosao,milo bi mi bilo....
A ne kukajte, n'o vozite :D
Pa on jeste zabrinut jer je benzin na rekordnih 4 i kusur dolara.
E, ali tamo prosjecna potrosnja je oko 20 litara a ovdje 7-8, tamo je prosjecna kilometraza 100 km a ovdje 20 i td.
Prosjecna plata je oko $3800 ali su troskovi tako veliki da malo ostaje na kraju mjeseca.
Tamo nije bitno kolika ti je plata, bitno je koliko ti ostane od plate.
volio bi da crnogorci moraju da placaju poreze ka u usa , sve odreda, pa da ih vidim
Ali su i troskovi 10 puta veci no ovdje.
zavisi za sta troskovi, hamburger i kokakola su skoro isto...
Ne, to je jeftinije, ali porezi, struja, voda, grijanje...
daj ne jbi, pogledaj ovo..
http://www.yelp.com/topic/austin-average-electric-bill
kad pogledas koliko je dolar oni strju placaju jeftnijie od nas!
Rusi zabranili izvoz benzina, biće igranke!
Eto dobre prilike da jugopetrol ili eko ne znam im ni ime reaguje i poveca cijenu osjetno, da zaokruze na 2 eura.
Sinoc sam sanjao plin na 1.70.
ihh... 550i ti je sve dalji i dalji..
Znam, sad opet moram da trazim PETTRINULAi.
mislio da uzmem v10 tdi.. ne znam sto mi je cinjet sa ovim gorivom..
ocu i imam da ga platim(gorivo), al necu da me siluju...
moram i ja polako pocet razmisliti kako da trampim pasata V za kakvog dizelasa + dopunu :D
meni je banja. 4l :p
Što voziš, trotiku? :-)
ps: vidjeh ga prije neki dan u pg, da nije tvoj? :)
http://img713.imageshack.us/img713/6...eliveryvan.jpg
ahahahha tačno sam znala šta piše! ahhahaha lamicaaaa! :lol:
toga redovno gledam, zivi nedje preko puta :D komedija od vozila, cuje se ka vespica :D
WHILE nas kolju sa cijena
IF Osama dead
Gorivo dolje and Dolar gore
end
http://img6.imagebanana.com/img/4m23my50/Capture.JPG
sad ce benzin opeet poskupit :D
Nece keve mu, vidis li da je tamo pao za 16 dolara.
ovamo je sve obrnuto.
E, tu ima istine.
Pitam frenda sto radi na Bonus, zasto je skocila cijena plina kad znamo da na Kos. Mitrovicu litar je 48 centi, kaze: pa skocila je cijena benzina. Pitam ja njega: pa kakve veze ima cijena plina sa cijenom benzina?...kaze: pa prevoz je skuplji. Kazem ja njemu: pa cistjerne idu na naftu a ne na benzin...kaze: e jbg...
fali brate fali
hahahahaha win.
U Sarajevu poskupio plin 3 centa sad je 61 cent, isto toliko i benzin Euro super je sad 1.20.
Inače, preporuka EU je da cijena plina nikako ne pređe cca 50% cijene benzina (mislim da je gornja granica 53%).
Ja sam bio tamo prije 2 mjeseca i cijena je tada bila 1.35 KM.
Evo vidim pade ispod 100$. Sad ce kod nas na euro i po.