Zna li ko sta jel Stivi ziv? :D
Printable View
Zna li ko sta jel Stivi ziv? :D
ziv je ziv je..sminkerise se s alfom po pg :D :P
Mozda sam ga nedje obrijao pa nece da odgovori na pm :D.. Dolazi li uopste ovdje vise? :P Neka ga neko zovne da provjeri poruke ovdje.
Prije neki dan je bio sa Oliver Kuinom...zvali su me i bili su bas umorni.
Pitaj u autoskolu...
tek je 12 sati :) ako ne znas ne stoj mi na muku molim te :D
za B je 60 valjda tako da za C ja mislim ima nekih 20 pitanja vishe ...
za C je koliko se ja sjecam 70,ali on pita koliko moze da ima negativnih da bi prosao,a to se ne mogu sjetit,daaaaavno je bilo :)
10 manje na voznju i testove mos imat od maximuma...mislim da je cocek u pravu...
Evo sto mi se danas desilo kad sam htio da zakocim papucia je propala skroz do dna i nije kocilo ugasio sam auto i posle odredjenog vremena kad sam krenuo sve je normalno bilo. Sto moze bit to toyota je u pitanju ?
Moguce da ti curi negdje glicerin. Provjeri tockove sa unutrasnje strane, prostor oko glavnog cilindra i patos ispod tepiha iod pedala.
napumpa sam gume na 2 bara jače od fabričke specifikacije, guma je sad ka krš, na malu rupu osjeća se da je auto tvrđe,ali potrosnja je posla dolje oko litar ipo, steti li sto trapu ili gumi ovo, svakako ću ih vratit na fabrički propis ali ovo nije loše radit kad se putuje neđe dalje recimo.
Ja uvijek dizem pritisak na 2.5-2.7 kad idem van.
Na auto put ili dobar put je OK, ali kroz CT i PG...no way. Sjebaces i gume i trap.
2 bara jache od fabrike ?? 4-4.5bara ??
ne razbijaj to auto casti ti...jes njemac al nisu ni njemci sto su bili od kad je radosav bio u minken!
Ili je kriza došla i do Cetinja pa se šteka na litar, litar ipo goriva :D
Moze neki link za SeaFoam, da narucujem ako isporucuju kod nas?
mene zisto zanima kakva je to guma na 2.7 bara ? ka fabijina, moje 15/ al 31x10.50 su na 1.9
Broj auspuh servisa ili neke radnje đe mogu uzet pletenicu za auspuh?
Koliko to košta uopšte?
Na ovo mislim:
http://www.chemetals.com.cn/50245293.jpg
edit:nađoh broj.40e.neka se još malo troši pa ćemo mijenjat :D
Pomoc! Moram sjutra da izvadim zeleni karton za auto, problem je sto sam izgubio polisu od osiguranja :D, ali imam racun i fiskalni i pisani od auto kuce gdje je registrovano, mislim da se radi o lovcen osiguranju, mogu li sto zavrsiti sa tim racunom, auto kuca je Boljevic nadam se da ce mi oni dati taj zeleni karton.
Prvo viđi rade li sjutra :D
Vjerovatno će ti dat.
rade, provjerio sam to...
Nikakav ti problem nije, podji u osiguranje i dace ti kopiju ovjerenu isto kao da original imas
Htio bih da vas pitam u vezi uvoza.
Cuo sam da se mogu samo uvoziti auta koji su mladja od 10 godina ili ona koja imaju euro 3 motor. Mozete mi li dat kakve informacije u vezi ovoga?
generalno 2000. godiste i mladja. mozes i starije od 2000 koje je euro 3 ali su peripetije oko toga,tako da vjeruj mi lakse ti je 2000. i mladje da ne boljoglavis oko toga :)
ali kad vidim u italiju neka auta 98/99 koja su prakticno dzabe, mislim da je bolje boljoglavit pa izac sa 1000 eura u plus.
pa dobro...moj jedan prijatelj je uvezao auto i koliko je bilo problema vratio ga je nazad za Njemacku...
Imas pravo, bogme...
http://img217.imageshack.us/img217/6499/10042011069.jpg
A vidji te ovo prevozno sradstvo,kad se prvi umori ovaj drugi VRTI
hmh bolje je ipak ovo jer 2 tocka stvaraju manji otpor od 3 :)
http://www.grazierphoto.com/blogpict...ayRyanBike.jpg