interesantno
na Ebay-u je 235 E sa postarinom
a kod nas (u prodavnici)oko 400 E
groovy kod koga je jeftinije me potpuno ignorise ,a mobilni mu nije u funkciji
ako mi se sad po zavrsenoj kupovini javi necu podici telefon pa ce mi refundirati pare (EBay garantuje refundaciju)
iz sljedeceg post-a se vidi da je moguce da ti vrate pare na karticu

