Unistio sudija meč
Printable View
Unistio sudija meč
[emoji170][emoji1665]
Sent from my iPhone using Tapatalk
Misliš na crveni karton juventusa ili na neregularni drugi gol juventusa(faul nad lautarom prije gola,a i prije toga bio još jedan faul koji nije sviran)?
Auh,kakav meč,imao sam osjecaj da će bit ovako nešto posle 1-1.
Prvih pola sata bas loš Inter,iako je bilo 1-0,onda do kraja poluvremena bolji…
Drugo poluvrijeme nema sto komentarisati,jer su ga igrali sa igračem više,ali se juventus odlično držao,kako ne može Inter s njima pa to je čudo.
Zalosno bi bilo da se ovo nije iskoristilo,ali jedno samo mogu reci,vratilo se juventusu,tj. Interu za onaj prvi meč kad je bio bolji.
Sad još da se tresne taj Milan i da se počne slavit skudeto🙂
I sto se još vratilo juventusu(morao sam da pogledam snimak opet jer sam zaboravio na to) je gol za pobjedu Adžića u prvom meču,kad je prije gola bio očigledan faul nad turamom. Slobodno otkucajte na YT da se prisjetite,koga god peče ovo isključenje kaluluA nocas 😉
A sjetimo se prosle sezone kad se odlucio Skudeto na stetu Intera kad je Bolonja ukrala aut za 40+ metara kod gola + nedosudjen penal nad Bisekom protiv Rome. Mora se neka greska i u nasu korist omaci. Mada ono od prosle godine se moglo VARom ispravit ali nije bilo volje
Sent from my SM-A556E using Tapatalk
Pretpostavio sam da će komo otkinuti makar bod milanu,realno su i u proslom meču zaslužili više.
Bliži nam se još jedan skudeto🤗 ⚫️🔵🤗
Inter pred scudettom, neozbiljan Milan sa masu prosutih bodova protiv manjih ekipa..
Ne može Milan osvojit ligu kad kiksa svaki drugi,treći meč.
Inter je preozbiljan ove godine za ovu ligu,valjda su to ljudi trebali da shvate i ranije. Uz sve dodatne meceve koje su odigrali u ligu sampiona i kup italije,oni su na +7… laganoo
ne vidim ni neko interovo kiksanje da moze ugroziti scudetto jer evidetno da ostali ne mogu svezati seriju pobjeda.. Allegri ima alibi jer cijele godine prica cilj je top4
Ja se samo bojim Kivua da se ne usere sad kad je svjestan da ima ozbiljnu prednost jer je neiskusan. I plus je kesa cim forsira 352. I ne sumnjam da ce se vadit na povrede ako kiksa sledece kolo, kao da su Tiram i Boni kese pa ne mogu da mihenjaju Lautara. No srecom italijansko prvenstvi nije sto je nekad bilo pa se sa ovim rosterom moze uzet titula. Da je Konte ozbiljan, tj. Da nije mijenjao formaciju od prosle godine kad je igrao sa 4 pozadi, opet bi uzeo titulu. Ali i on je vagina kao alegri cim je posadio 5 defanzivaca u zadnjoj liniji kad se brani. Isto to i Kivu radi. Zato se Italija raspada.
Sent from my SM-A556E using Tapatalk
Nije problem kivu nego prevazidjeni talijanski treneri tipa spaleti. Imate srece da vas on ne vodi. Najljepši fudbal igra komo kod fabregasa. Italiji trebaju strani treneri odavno. Sad da dodje Klop u Juventus ja mislim da inter ne bi imao sto da trazi narednih 5 sezona
Ajde da vidimo sad bez lautara,posto neki navijači intera seru za njega,da vidimo kako će to ići dok ga ne bude. Dosta bitnih igraca povrijedjeno,loš momenat.
Jedino dobro je sto se igra protiv leceA i djenoVe,ako se iscupaju te dvije pobjede prije milana bilo bi odlično.
Idealan trenutak da se “žrtvuje” liga sampiona,mada bih volio da se prodje taj Bodo,ali neće ni to biti lako izgleda…
Ako ga bude Esposito mijenjao, zna se sto je ishod. Onaj Boni samo sto je Afrikanac ne jebe ga niko ni 1%, a bolji je od svakog naseg napadaca.
Nije mi jasno zasto Zhegrova ne izadje u medije (neka popije kaznu, ko ih ebe) i kaze da ga zajebavaju jer stavljaju Miretija, Mekenija i Kopmajnersa prije njega da igraju, a momku se ne moze lopta uzet.
Jos jedan dokaz da Juventus treneri koce a najbolje igrace imaju
Sent from my SM-A556E using Tapatalk
To je to o cemu sam pricao, Esposito nevidljiv, najgori igrac na svijet, jos cekam da mi neko objasni zasto on zasluzuje da nosi dres Intera. Vele jak je, pa sta, ovo nije boks
Da nije usao Bony da razgrne ove kese, nista od pobjede. Srecom makar ima izbora u spicu, da je Zielinski povrijedjen to bi bio problem. Bisek isto jede malu decu, kakva je to zivotinja.
Ali lose je sve ovo generalno iako osvoje titulu jer ova formacija ne prolazi u Evropi, nema krila, nema driblinga, lako nam se sprdat po Italiji
Sent from my SM-A556E using Tapatalk
Ja onog sučića ne mogu,pa čak je i henrike počeo neke jade nesto,ali sad kad se vrati damfris ako nije zaboravio igrati fudbal,nećemo morat da brinemo za tu desnu stranu. Sva sreca pa je di Marko u formi po toj lijevoj da probija.
Sto se espozita tiče,treba mu dati vremena makar do kraja sezone da vidimo na čemu smo s njim,a italijani ga neće tek tako odbaciti.Za klupu će nam valjati svakako,mada se i meni Boni više svidja.
Bitno da se izgura ovaj skudeto,valjda ne bi trebalo da dodje u pitanje,samo da se vrate ovi povrijedjeni,možda i taj kup da se uzme,pa još i ova liga sampiona da se produži da se uzme koja para,da se trguje nešto na ljeto nadam se.
Vezni red ako se ne osvježi i neko acerbija da zamijeni(ni akandji neće biti tu vjerovatno) inače pisi propalo za iducu sezonu. Nema tu više neke energije,mikitarijan i calhanoglu bi trebali ići mislim,barela da ostane ali ako ne bude proradio iduce sezone onda bi ga bolje bilo i prodati. Nije ni napad briljantan iako se dalo dosta golova,tiram je u zadnje vrijeme goli prosjek,nekad lautaro izvuče zajedno sa di markom i zjelinskim,a nešto ne mislim da bi boni i espozito bili dovoljni za iducu sezonu u borbi za skudeto,ako Lautaro-Turam ne bude dobar u tandemu kao ovih godina.
No,da zavrsimo prvo s ovom sezonom,pa dako nas obraduju na ljeto konacno🙂
Hahahahaah. Skudeto vele. Ahahahahaa.
Sent from my iPhone using Tapatalk
Nema šofra da se javi, inace je prvi kad mu ide na ruku rezultat. E dje Inter nece proc Bodo, samo da svisne. Covjek je komentarisao Inter i tokom umjetnickog klizanja. Inace mi nije do tog prolaska, cisto da se ne opustaju u prvenstvu i Kupu i osvoje duplu krunu.
Sent from my SM-A556E using Tapatalk
Inter preozbiljan za ovu ligu,opet kažem. Uz to igra mnogo više mečeva od milana,šta bi tek bilo da su igrali neko evropsko takmičenje…
Ništa,sad da se posvetimo kupu i da se izbaci Bodo🙂
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...9380c05b78.jpg
Sent from my iPhone using Tapatalk
Ubijeđen sam bio da će poništit gol Parmi VAR.
Cist go, nema tu sta.
Tu es mon hero.
Pa i mene se čini.
Odavno goru igru Milana nijesam gledao.
Blijedo, neubjedljivo.
Kakvu covjek ima ljevicu JE LI OVO MOGUCE
Nije mi jasno kako niko jos nije ponudio 200m za Di Marka
Sent from my SM-A556E using Tapatalk
Dobar gol....
Ali u odbrani sada ispade ko vo i povrijedio se
Sent from my XRN 12 Pro 5G using Tapatalk
Smara Tiram koliko se ne trudi jer je dobio bolju ponudu od Barselone i tamo ce da igra od sledece sezone, pa se cuva da se ne povrijedi
A brutalan je igrac, bolje da je Inter prodao Martineza a Tirama zadrzao. Jer je jaci, brzi, bolji... A Barselona bi bila zadovoljna i sa Martinezom.
I mogu da uvaljaju Esposita nekom Arsenalu ili Totenhemu za 70 miliona jer je momak prototip prevare, isti Beloti ili Skamaka, a oni su lagani da iskesiraju te pare
Sent from my SM-A556E using Tapatalk
Pae. Samo neka se uzme skudeto a u ls kao Dnjepar. Dobra sezona. Svi zele drudgje. Sa srecom buduca vjerovatna titula
Ti bogami zubizareta kao da nam je skudeto bio zagarantovan. Kapiram nezadovoljstvo zbog ispadanja iz Lš,ali moramo bit zadovoljni skudetom,još ako se kup osvoji,puna kapa.
Sa ovako istrošenim igračima i povrijedjenim damfrisom nekoliko mjeseci se izguralo,možda iduce sezone sa novim igračima nećemo biti ni za skudeto. Tako da uzivajmo u ovome.
Zgarantovan i ovaj i prosle sezone jer je liga u kanti. Ko je takmac Interu igracki u Ita na duze staze u ovom momentu? Niko? Niko! Tako da je uspjesnija sezona sporadi mene finale LS sa sve onim rasafafljivaljem u finalnoj utakmici nego ovo....Upisace se skudeto u istoriju, strava. 2 vise od Milana, odlicno. Neka komsiji crkne krava, ne zna se ko je bolji[emoji23]
Inter je raspad za evropske okvire i jedino sto je donosilo uspjeh u Evropi su kvalitetni treneri. Vlasnici su biznismeni koje interesuje samo profit, zato se i ostaje na formaciji 3-5-2 jer za krila nema para. Zato je Marota madjionicar, jer sa limitiranim budzetom dobro raspolaze. Ono sto odnosi pare i sto je najtrazenije i najplacenije na trzistu su KRILA, a Inter je u dugovima i nema para da se isprsi za krila i promjenu formacije. Zato USTEDA i insistiranje na 3-5-2.
Ali ovo se dugorocno nece isplatiti jer da bi pridobili nove navijace trebaju kvalitetna krila i napadaci, a ne mrtvi Esposito. Novi navijaci znace profit jer vise prodatih dresova, salova, novih inter clubova u svijetu, navijaca na stadion. Da ne pricam koliko bi bili ljepsi za gledanje kad bi imali nekoga ko zna da predribla igraca. Ovako samo lopta ide od noge do noge.
Sent from my SM-A556E using Tapatalk
Italijanska liga je i dalje jedna od najjačih u evropi,pa samim tim i u svijetu.
Inter jeste dominantan,ali ima dosta ekipa koje nisu za baČit. Atalanta,komo,Milan,juventus,roma,napoli,pa i ta Bolonja do skoro nije bila naivna.
Toliki hejt na ovu ligu u zadnje vrijeme.
Znam da nije kao prije 20,30 godina,ali nije toliko loša da bismo potcjenjivali skudeto,pa akoBogda i taj kup italije.
Meni nisu jasni navijaci kao zubizareta koji se kao ne raduju skudetu,mada sad je lako pričati kad je tako blizu.
Nisam ni ja presrećan zbog ispadanja od Boda,ali šta da se radi sad.
Bez damfrisa koji je bio jedan od najbitnijih igrača prošle godine igramo evo 4 mjeseca,barela takodje ove sezone se ne vidi,pa ni calhanoglu ne briljira. Da nije ovog zjelinskog i di marka,koji jedini nešto uz lautara pokušavaju,teško da bi se i ovaj skudeto uzeo. Da ne pominjem da se igralo sa luis henrikeom sto je bio veliki hendikep,posto nije bilo damfrisa,tek sad je nešto počeo da doprinosi.Nije ni somer kao prošle godine,istrošili se igrači i zreli za penziju i odlazak dostina.
Tako da nema razloga za neko veliko nezadovoljstvo i uzivajmo makar do početka nove sezone.
Po toj logici je srpska liga jača od italijanske,jer je zvijezda izbacila taj isti bodo pretposle godine.
Pa Bolonja je sad dobila 2x Brann (norveski tim) i izbacili ih iz LE, jak im je taj Bodo i to je to
Miovrag, o tome se prica vec neko vrijeme
Sent from my SM-A556E using Tapatalk
Ko prica? Nidje nijedna stranica koja prati Barsu nisu ga pominjali. Al dobro,brzo ce ljeto
Sent from my XRN 12 Pro 5G using Tapatalk
@AdO_pG
Nije meni da nije milo da se uzme titula, gluposti. Pravdanje za cijelu ligu i Inter me navodi da pisem ovako. Ima kazes ekipa da nisu za bacit i tu navodis dvije ne institucije nego heavyweight velika kluba Milan i Juventus. Mora jednostavno mnogo bolje. I za jedne i druge i trece i cetvrte i pete i seste. Mnogo bolje...
Druga stvar koja ide u prilog ovome sto pisem kazes bez Dumfriesa se ovo izdrzalo? Istina, Inter nema adrkvatnu zamjenu za Denzela ali to ne znaci da je Denzel kakav Roberto Carlos ili neki mnogo gori rang igraca... Naprotiv u kakvoj jacoj generaciji Intera bi bio pozajmljen u lupam Osasunu da se celici protivU tehnicara dok se ne uvidi koliko je napredovao i sto ce se s njim za sledecu sezonu...
Realno je slabo vec odavno sve oko lige i samog Intera. Onaj Inzaghi mi je unio nrku dozu nade zadnjih par god sa nekim varijacijama, sad je to opet otislo u rikverc, momci igraju kao da si ih pustio same da se igraju lopte iza zgrade. I jos ce sezona bit uspjesna nakon titule?! Pa kad se u nedostatku ambicije ospu igraci po Evropi i ekipa bude na nivou sadasnje ajde lupicu Rome paticemo za ovim vremenima? To si mislio? :)
Brate,nemam namjeru da polemišem s tobom svako malo oko ovoga. Meni je ova sezona odlična ako se uzme dupla kruna. Volio bih da se doguralo i dalje u Lš,ali nije,idemo dalje.
Sto se damfrisa tiče,on je za luis henrikea koji ga mijenja svo ovo vrijeme i Kafu i Hakimi i Majkon. Nije dobar kao Hakimi,ali je prošle sezone radio dobre stvari i bio jako bitan za igru intera,kao i barela kojeg ove sezone uglavnom nema nidje,iako je njegova klasa neosporna.
Lijepo je biti u finalu lige sampiona,ali ako više voliš prosutu prošlu sezonu od ove u kojoj se već može reci da imamo skudeto,pa možda i kup italije,ne znam… Ja ipak više volim da se neki trofej osvoji.
Naravno da vise volim proslu sezonu jer ne mjerim sve trenutnim uspjehom...
Ona ekipa sa onom igrom i energijom kad bi mogao da kloniras ljude bi isprekakala ovu ekipu u dvomecu kao "plitak potok" sto bi rekli novinari... Tebi je bolje da si dobio jedan derbi u sezoni sa igracem vise i da si prvi u selu nego da sa skoro potpuno drugom jedanaestoricom dobijas Arsenal i slicne ekipe na regularnoj bazi, ok. 5 eura je 5 eura :)