Devetu Betovenovu simfoniju.
Printable View
Devetu Betovenovu simfoniju.
pa to jbt, nece ti drzava odredjivat sto da pjevas :D
mos i ovu od fedija fantastika:)
Spic ce nam bit Vucina-Delibasic ili Vucina-Jovetic-Burucaga.ja jedino ne znam kako cemo odbranu sastavit za ostalo se mozemo krpeljat.
kolko ja znam o fudbalu - burzo je mnogo bolji od delibasica
dok je niksicki ibon igrao u prvoj ligi prije 7-8 godina, okupila se neka grupica, 5-6 srednjoskolaca, i osnuju navijacku grupu Sokoli:) ali ispade ibon, nestade i njih iz sportskog centra... sjecema se velikog transparenta Falcons, to negdje jos vjerovatno postoji, nije los bio.
Falcons je sasvim ok, ali Sokoli... to je vec malo gramaticki neispravno:) jos sa akcentom na drugo O:)
gdje bi se planiralo organizovano navijanje, na sjevernoj ili juznoj tribini?
Na zapadnoj, da sto vishe ljudi stane :D
Baša za Srbiju!?
Marko Baša je "prelomio" - od juna će biti reprezentativac Srbije, javljaju "Večernje novosti"!? Prema pisanju lista, Baša će dobiti poziv za utakmicu sa Finskom, koju srpska reprezentacija igra 2. juna.
Baša je prije desetak dana kazao da mu treba još vremena da razmisli da li će prihvatiti poziv da zaigra za reprezentaciju Crne Gore, a početkom februara za "Vijesti" je kazao da zna "za koga neće da igra"!
ja procitah prije neki dan u vijesti u vezi ovog delibasica da ako ne bude pozvan da igra da ga zaborave zauvjek,ahahahahahahaha show:D
a izjava filipovica glasi:DELIBASIC SE NALAZI NA SIREEEEEEEEEM SPISKU reprezentacije CRNE GORE
pffffff......a toliko i toliko boljih igraca od njega......toliko i toooliko
pa on i jes za shiri spisak, i da je srecan
on je od onih shpiceva koji golove daju jednom u 3 mjeseca
kao sto je i BASA dobio poziv pa je sigurno prihvatio
covjek mora da pokazhe svoje umece i kvalitete da bi bio pozvan,al od delibasica nema nista,nista nije pokazao da bi uopste bio pozvan,nekad dok je igrao za partizan i u ligu sampiona bio je super,al sad....pfff
malo vise na http://www.perper.cg.yu/welcome.htm :PPPPP
i link za download
http://www.perper.cg.yu/Perper-Fudbalska_himna.mp3
moze informacija - kada ce se karte pojaviti u slobodnoj prodaji na "blagajnama stadiona:)", i da li se covjek moze osloniti da na taj nacin dodje do karte da mec?
kad ce spisak igraca bit objavljen, ja zaboravih? :D
karte bi trebalo od shutra a spisak u nedelju.
Ako bog da sledece subote sa zastawamaaaaa na stadion!
Nego me interesuje da li ima josh kakwih pjesama i da li ce Warwari nawijati rame uz rame sa Ultrasima, Street Boy`s-ima i ostalim nawijachkim grupama u MNE??
ada svi cemo navijat ka' jedan!!!!
oleeeoleeoleoleee we are the champ's....
smije li se coek oslonit da se na dan utakmice moze kupit karta na blagajnu>??
prosto ne mogu da vjerujem da nisu pozvani ardijan djokaj i sanibal orahovac !!!
kad se uzme u obzir koga su sve pozvali i dje igraju tj kakve karijere imaju ... no coment odnosno stop nacionalizmu, korupciji itd ..
prisjetite se referenduma, dinoshinog govora itd .. hvala puno !!!
KAPITEN LE MANA PREKINUO NAGAĐANJA I PREKO "VIJESTI" PORUČIO CRNOGORSKOJ JAVNOSTI
Baša: Igraću za Crnu Goru!
Podgorica - Marko Baša je odlučio da za sva vremena završi priču oko reprezentacije - jedan od najboljih defanzivaca francuskog šampionata igraće za Crnu Goru!
- Moj jedini izbor je Crna Gora i tu nema dileme. Zbog objektivnih okolnosti propustiću meč sa Mađarskom, ali od juna sam na raspolaganju selektoru Filipoviću. Želim sreću momcima koji budu igrali protiv Mađarske, nadam se da će pobijediti na debiju i tako napraviti dobru uvertiru za iskušenja koja nas očekuju - rekao je Baša sinoć za "Vijesti".
Time je definitivno stavljena tačka na sve novinarske spekulacije i nagađanja. Posljednju vijest iz "pouzdanih izvora" da će Baša igrati za Srbiju objavile su "Večernje novosti", što je i bio motiv 24-godišnjem kapitenu Le Mana da se preko "Vijesti" obrati crnogorskoj javnosti i selektoru.
eto tako i toliko o tome :bravo: :bravo: :bravo: ODLIČNA VIJEST!!!
MILAN PUROVIĆ, NAPADAČ CRVENE ZVEZDE, JUČE POSTIGAO PRVI POGODAK U DRUGOM DIJELU SEZONE
Daću gol i Mađarima
Podgorica - Konačno je proradio i Milan Purović - crnogorski reprezentativac postigao je prvi gol ove godine u zvaničnim utakmicama i trasirao put Crvenoj zvezdi do pobjede u četvrtfinalu Kupa Srbije, nad Čukaričkim.
Purović, doduše, ni drugi dio sezone nije počeo kao standardni prvotimac, ali koliko god da je igrao uvijek je bio "u igri", opasan po gol rivala, ali ne i efikasan.
Tako je bilo i protiv Čukaričkog - počeo je meč, sredinom prvog poluvremena promašio zicer, ali se u 63. minutu iskupio. Oštar centaršut Dejana Milovanovića sa desne strane, stameni Podgoričanin je udarcem glavom pretvorio u pogodak...
- Slabo smo odigrali prvo poluvrijeme, ali smo ih zato u drugom "ubili". Sve je funkcionisalo dobro. Poraz od Vojvodine nas je bio dobro uzdrmao, ali sada je sve i redu. Stvari polako počinju da dolaze na svoje mjesto - ističe Purović, koji očekuje da će se ustaliti u prvom timu Zvezde.
Centarfor "crveno-bijelih" u pravo vrijeme počeo je da daje golove - do utakmice sa Mađarskom ostalo je još devet dana.
- Ne znam još ko je sve pozvan. Znam za mene i Burzanovića, čuo sam i da su tu Jovetić, Bošković... Ali, ko god bude u reprezentaciji, siguran sam da će pružiti maksimum. Takođe, smatram da ćemo imati reprezentaciju za respekt, mladu, poletnu, spremnu za sva iskušenja - ističe Purović.
Purović je bio jedan od glavnih "šrafova" mlade selekcije Srbije i Crne Gore, najbolji strijelac reprezentacije bivše države na Evropskom prvenstvu.
- Suvišno je govoriti koliko mi znači poziv u A tim. San svakog igrača je da zaigra za reprezentaciju svoje zemlje. To je novi izazov, nova avantura. Mnogim selekcijama pomrsićemo račune, u to sam ubijeđen - rekao je Purović.
Prozivku reprezentativaca, selektor Crne Gore Zoran Filipović obaviće 19. marta. Dva dana ranije Purović sa Zvezdom igra meč Meridijan lige protiv OFK Beograda.
- Mislim da sam ušao u dobru formu. Protiv Čukaričkog sam odigrao veoma dobro, dobro sam se kretao, sve je bilo kako treba. Nadam se da ću se upisati i protiv OFK Beograda, a zatim i protiv Mađarske. Debi i gol za reprezentaciju, u mojoj Podgorici, na mom stadionu - bila bi to zaista kruna dosadašnje karijere - ističe Purović.
Njegov saigrač u Budućnosti, i sada u Zvezdi, Igor Burzanović nije igrao protiv Čukaričkog. Razlog je povreda koju je zaradio na meču sa Vojvodinom.
- Sve je u redu sa Burzom. Dobio je nezgodan udarac u članak, ali već je počeo da trenira. Biće spreman za Mađarsku - zaključio je Purović.
J.V.
SA VUČINIĆEM SJAJAN TANDEM
Igrao ili ne, davao golove ili promašivao šanse, Milan Purović nikada nije gubio vjeru u sopstvene mogućnosti. Tako je i pred utakmicu sa Mađarima...
- Uvijek sam vjerovao u sebe, tako je i ovoga puta. Nadam se da ću se naći u prvoj postavi, ali ne opterećujem se time. Sve je na Filipoviću. Iako ne počnem utakmicu, neće biti smak svijeta. Na meni je da se nametnem, imam 21 godinu, a bitno je da Filipović ozbiljno računa na mene - ističe Purović.
Gotovo je izvjesno da je jedno mjesto u napadu naše reprezentacije rezervisano za asa Rome, Mirka Vučinića.
- Znamo se iz mlade reprezentacije, odličan je igrač. Mislim da bismo bili fenomenalan tandem - objašnjava Purović.
JOVETIĆ LANSIRAO PARTIZAN
Reprezentativac Crne Gore, Stevan Jovetić, bio je strijelac u pobjedi Partizana protiv Mladosti iz Apatina (3:0), u meču četvrtfinala Kupa Srbije. Mladi Podgoričanin je poslije sjajne solo akcije u 10. minutu postigao prvi pogodak na utakmici, i na taj način otvorio put "crno-bijelima" ka polufinalu Kupa i petoj uzastopnoj pobjedi u proljećnom dijelu sezone.
neka neka...bravo basko:)
Ahahaha Wuahahah Marko Basa to je onaj koji je u Crvenu Zvijezdu igrao jeli ne?
On je birao za Crnu Goru jeli ne? Tako i treba!
Neka te Srpske novine izjavljuju sta hoce! Prvo nas nisu ni zvali nase igrace iz CG za SRJ i SCG reprezentaciju. A sad hoce da ih kradu posto su videli da im kvalitet iz druge zemlje prolazi!
Dobro te su Vucinic i ovaj Basa odlucili sa glavom i srcem a ne kao Jevric. Da bi ti nasi mladici birali za SRB, bi ih Srbija posled losih rezultata opet pljunula, kao i sto je Jevrica!
Odlicna Vijest!! :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:
FORZA MONTENEGRO. NISU REZULATI NEGO CAST IGRATI ZA SVOJU ZEMLJU GLAVNI!!!
Marko Basa je nesto poput Andrije Prlainovica samo u suprotnom smjeru.
Momak je rodjen u Srbiji i ima srpsko drzavljanstvo, ali je po nacionalnosti Crnogorac i zeli da brani boje svoje maticne drzave.
Ovakva odluka se meni ni malo ne svidja, ali kada se sagleda cinjenica da su Prlainovic, Pavlovic, i Nikic, inace crnogorski drzavljani, odlucili da predstavljaju Srbiju, onda sta da se radi.
Kod slucaja Base, treba naglasiti i to da su se Dejo i Zvezdan Terzic dogovorili da ne uzimaju igrace jedan drugome, osim ako oni ne odbiju poziv, sto znaci da je Basa odbio poziv Srbije, reprezentacije koja ima velike sanse da se plasira na Evropsko prvenstvo, zarad igranja u crveno-zlatnom dresu.
Da li ce neki fudbaler odbiti crnogorski drzavni dres zarad nastupa u reprezentaciji Srbije to cemo tek vidjeti. Realno samo Vucinic, Burzanovic i Simon bi mogli kvalitetom da se nametnu Klementeu ali oni izgleda nece odbiti poziv Filipovica.
Btw, karte se mogu kupiti u petak 10-18 h na salteru SC Moraca
Pozdrav za sve navijace Crne Gore
kolika je cijena karata?
za sjever i jug 3 a zapad i istok 7
Jeli pochelo sa prodajom karata ?
19.03-pet puta napisah.