Taman ce ovoliko glasova dobit' - koliko mu je ljudi na spotu :)
Printable View
Taman ce ovoliko glasova dobit' - koliko mu je ljudi na spotu :)
Propustih ovo...
https://www.instagram.com/p/Biy1nFfBHHn/
Dokaz evolucije :D
https://img-9gag-fun.9cache.com/phot...AO_700bwp.webp
Moji planovi i ja
https://www.facebook.com/FelicidadMu...action_generic
Kako se ovaj drugi savio od smijeha, ne moze se ispravit' :lolblue:
Uvijek sam se pitao za koga prave ovakve stvari
I voila
https://www.facebook.com/LADbible/vi...8445888869231/
... https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...5a8edc868d.jpg
Sent from my HTC U11 using Tapatalk
https://www.facebook.com/SPORTbible/...6847159794130/
Sent from my LG G6 using Tapatalk
Mačor pati
https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...31d9fb1d69.jpg
Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
Hagahahahahahaha
https://m.facebook.com/story.php?sto...16601978494422
Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
-no kijero nesto bla bla
-kajate la boka desgrasijada
shljas!!!
http://www.youtube.com/watch?v=I5_9VhKkNK0
edit: Ali Una kvalkijera im je ka najjača uvreda izgleda.
Hahahahaha
Presmijah se na tvoj spanski.
A cura sklapa za medalju.
Ova je više ćuški podijelila nego Čak Noris :)
Sent from my iPad using Tapatalk Pro
https://youtu.be/wyX7_FGmJFg
Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Oglasu, slikama oglasa i komentarima na isti.
https://www.facebook.com/groups/2368...48899201966015
Organizatori gastronomsko-turističke manifestacije Mud(r)ijada – World Testicle Cooking Championship, svjetskog šampionata u kuvanju jela od bijelih bubrega, koja se održava u mjestu Lipovica kod Despotovca, objavili su na svojoj stranici na Facebooku poziv prinčevskom paru da svoj medeni mjesec provedu zajedno sa njima.
“Pozivamo princa Harija i Megan Markl da provedu divlji medeni mjesec u Srbiji na Svjetskom šampiontu u kuvanju jela od testisa, uživajući u našim specijalitetima. Naši specijaliteti garantuju produženje kraljevske loze i bogat seksualni život”, navodi se u postu organizatora Mud(r)ijade.
Lukavo, vrlo lukavo. Kao Kralj Nikola da ih je učio.
Quote:
Dvije stotine Crmničana imaće besplatan prolazak kroz tunel „Sozina”.
Ovo je saopštio predsednik MZ Crmnica Đuro Marković. Ipak, Crmničani na prvom sastanku Mjesne zajednice nisu uspjeli da se dogovore- kome da dodjele besplatan prolazak kroz tunel Sozinu.
Stijepović je kazao, između ostalog, da ih "posebno ohrabruje, čini ponosnim i zadovoljnim to što je jedan veoma kredibilan i ozbiljan inostrani partner kakav je BMJ Industries iz Ujedinjenih američkih emirata...".
Opet je u elementu :)
Paštrovići. :) :) :)
https://m.youtube.com/watch?v=1y0pODb0Y_Q
https://imgur.com/gallery/IBXoTu0
Sent from my iPad using Tapatalk Pro
https://www.youtube.com/watch?v=GXJifYl_byU
Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
pa neka dodju :D
https://youtu.be/EENisIrlBnk
Sent from my HTC U11 using Tapatalk
Ovoliko frustracije ni njegovi istomisljenici sa foruma ne izbacuju :) :) :)
trebali su 10e stavit
Sent from my iPhone using Tapatalk
I da ne smijemo doć' u trenerkama i patikama...
Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
to se već podrazumijeva. za muškarce bermude i mokasine a za djevojke samo štikle 10cm i više i haljina neka
Sent from my iPhone using Tapatalk
Može se to posmatrati i ovako:
Isto to u Krunu košta 3 eura, vrijedi li u Hilton duplo? A vrijedi na neviđeno tvrdim.
Sent from My Galaxy S9+ using Tapatalk
E ija ti tvrdim isto na nevidjeno, ne vrijedi. Najgore meso se stavlja u hamburgere i pljeskavice. Nije to praksa samo kod nas. Sto mislis dje nabavljaju meso? Ne budi naivan.
Burger je svudje van CG sam 7e ako niste u mek i tako neke brze zalogaje. Tako da ovo i pivo 6e nije mnogo, za hilton cak ako racunamo da je to obrok plus pice, 6e je povoljno
Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
Sad smo poceli sa 'van CG' cijenama da uporedjujemo... E divota.