Napokon dvije radnice kući. Da se riješimo onih dosadnih i bezobraznih radnica iz prethodnih postova..
Zainat neću da koristim to skeniranje!
Sent from my SM-N910F using Tapatalk
Printable View
Bio sam juce u kupovinu u nas diskont po prvi put od novog otvaranja, cijene su podignute i u egalu sa konkurencijom osim tih dobro proizvoda koji su uvijek bili jeftini.
Sada imaju znacajno veci izbor nego proslog puta, i imaju odlicnu ribarnicu sa velikim izborom freske ribe po ok cijenama. Imaju akvarijume, vade pred tobom ribu obradjuju i pakuju.
prodavnice idu ka smanjenju radnika. Ne samo oni nego svi. Za početak ubrzanje a onda klik.
Bojkotujem skener.
Sent from my SM-N910F using Tapatalk
Naš diskont ima bolju ponudu nego ranije ali i dalje ne tako bogat izbor i poprilično konfuzno izložena roba. Plus im je veća površina objekta, veći broj kasa, minus su im cijene kao i kod Lakovića kojeg gledat očima ne mogu zbog cijena koje su bezobrazluk. Mada sve je to i dalje daleko od neke kvalitetne ponude. Kad brašno maržiraju 30% što reći. Zastiđe.
To je to...
Ono za kolica im ne mogu oprostiti. Ja nemam euro da ubacim da ih vozim jer nosim karticu. Zato kada je veća nabavka to nije Idea, baš ih izbjegavam zbog toga.
Od svih marketa su najprepredeniji. Znam da neće niko ka plaća što ne mora ali ako plaća voli maksi i laković onda neka i oni plate. :)
Sent from my SM-N910F using Tapatalk
Ada ne uzimaju ti euro, samo te sa njim stimulišu da vratiš kolica na svoje mjesto i onda isti taj euro dobijaš nazad. Po meni, odličan potez, dovoljno je samo vidjeti što se u ostalim marketima radi sa kolicima, ostavljaju se na parking i onda logično da jedan zaposleni mora samo kolicima da se bavi.
Generalno smo takav narod tako da puna podrška za ovaj potez IdeJe. U početku je malo ljudi znalo da kad vratiš kolica dobijaš euro nazad i onda dolje u garažu u Gintaš su cigančići ubirali fine dnevnice kupeći kolica sa parkinga i vraćajući ih na mjesto a i na foru "čiko da ti ja povedem ta kolica da se ne mučiš" su isto fino zarađivali :)
jednom u Lakoviće žena sa punim kolicima namirnica zaleće ih da bi stigla prije nekog u red. malo je falilo da udari nekog čovjeka sa djetetom..
Sent from my iPhone using Tapatalk
Laković je delta city za mnoge došljake u PG...ja imam novog komšiju u ulaz iz bijelog polja, kupio stan na prvi sprat i vozi se liftom... razumijem ga, lift ima muziku i nije imao puno prilika da se sa njim vozi.
parkiranje me najvise ubija ovamo ispred carina u masline (roda ili aroma kako god)
dodju divljani i parkiraju se ina ulicu a ima ogroman parking
a isti ti divljani i kad udju na praking se parkiraju na tri parking mjesta uzduzno
kako narod srama nema majko mila
vrh fora sa privescima.
jel ih ima u Ideji da mi poklone uz onu plavu karticu. Eto im ideja!
Sent from my SM-N910F using Tapatalk
What's upp bitches? :D
https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...4b323a4ffe.jpg
Sent from my P10+ using Tapatalk
boce su super :)
koko jedna?
2.5 eura čaša, javljam đe se može uzet boca... :)
Jel crnjak nekom da objasni koja je fora sa ovim 066 brojevima sto u Voli pitaju imate li 066 karticu?
Koliko se placa (da li se placa uopste) kartica i koliko ti pune racun kad trgujes u Volijevim objektima? Jel neka glupa prica ili ima logike uzimat tu karticu ako npr trosis tamo cca 200-300 € mjesecno?
Sent from my SM-J320F using Tapatalk
Na svakih cini mi se 10e dobijes 2e dopune koje vaze nedjelju dana. Ko cesto trguje zasto da ne.
Sent from my SM-N950F using Tapatalk
Mislim da se dobije džabe, kada trgujes 10 eura za to dobijes 2 eur kredita koje moras iskoristiti u roku od 7 dana. Meni lično ništa ne znači jer imam privatni i poslovni broj i nikad ne potrošim ni to. A trgujemo dosta u Voli.
Moj tata, na tom Volijevom broju, je ljetos imao oko 500€ na racunu :D
Dopunjavali smo mu trgovinom svi (familija, rodjaci, prijatelji)...i sad to radimo...
Džaba i iljadu eura kad traje 7 dana samo.
https://instagram.com/p/BcmVktWlZWb/
Sent from my iPhone using Tapatalk
Ja da im skeniram ovo sve?!
Ne pada mi na pamet!
Sent from Shever
Jel neko čuo da je Laković kupio/uzeo kako god onaj dio đe je Osmanagić?
Osmanagić se seli, a Laković pravi kafić i lokale.
Iha otkad je ta vijest, ima godina. Istina.
One radnice u Naš diskont su tako namrgođene, depresivne, neljubazne... Zar im je toliko loše?
Računam da su primili veliki broj novih radnika, koji nemaju iskustva i možda nisu navikli na toliko posla, ali znali su đe se prijavljuju.
Ja cuh da se seli onaj dio dje je servis (autoremont) ali ne i dio dje je prodajni salon Osmanagic Co.
HDL se vec prosirio na onaj dio je je bio onaj butik A&M, a valjda ce sad i na onaj dio dje je servis.
Inace, definitivno su neki artikli jeftiniji u Nas diskont a neki u HDL.
Med recimo u Nas diskont ne mogadoh nac ispod 9€/kg a u HDL ga ima za 4.99€.
Suhomesnato, svjeze meso i gotova jela neuporedivo kulturnije izgledaju u Nas diskont a i sa cijenama su ok.
Mislim da bi bilo najisplativije, kome nije muka da se cima, da dio artikala kupuje u Nas diskont a dio u HDL. Racunam da vecina svaki put kupuje nekih 80% istih proizvoda shodno navikama, pa i nije neki problem pohvatat cijene u dva objekta.
Sent from my SM-J320F using Tapatalk
Samo sto realno, eno lakovic je prosirio onaj novi dio ali ne umiju namjestiti prodavnicu kako treba, sve palete stavljaju, ipak voli to mnogo bolje sredi i izgleda cistije
Послато са LG-D858HK уз помоћ Тапатока
zbog posla sam cesto van ove zemlje i kupovina bilo dje vani(spanija,italija,njemacka)je zadovoljstvo.o kvalitetu da ne pricam,jer je smijesno to porediti,i po kvalitetu i po cijenama.HDL i Voli su za mene........
Ono kad kažem da je u BiH najbolje šoping iskustvo, ima još jednu potvrdu. Kao i to da u CG ništa ne može biti na nivou, ni kad se radi o stranom lancu
JYSK CG
Na sajtu opcija online kupovine, a proizvodi bez cijena, ha?
http://www.jysk.me/me/odlaganje/komo...-fioke-bijela/
JYSK BiH
Cijene za sav asortiman, kao i trenutne akcije, rezervacija + na raspolaganju je provjera dostupnosti i stanja na zalihama željenog proizvoda po gradovima
https://jysk.ba/odlaganje/komode/plu...-ladice-bijela
U CG je tradicija da se krije cijena kad nešto prodaješ da ti ne bi dušmani znali kolko para imaš (tj. ćeš imat) pa su to preuzele i prodavnice, Okov npr. Ali Kipsov sajt je još jači, tražiš česme recimo i oni bukvalno kažu Imamo česme i to je to.
Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
Juče sam baš to komentarisao pas im mater za vazda, odeš na smrdljivi sajt Kipsa, tražiš tuš kabine i nađeš informaciju da imaju širok izbor tuš kabina, sve im na svijet *****. Pa skuplje ću je platit bilo đe drugo samo da prije nego što odem da pogledam uživo, napravim neku selekciju, vidim imam li rašta uopšte dolaziti tamo jer jednostavno nemam vremena svako malo da idem po tih svašto-prodaja...
Nijesmo mi dostilgi taj nivo da imamo sredjene siteove, da možemo on line pogledati raspoloživo, da odgovaramo ljudima na mailove. POsebno kips ima najgori mogući site, bolje da ga ugase, ne znam što će im. OKOV ne zasotaje mnogo za njim.
Dolazi mi na viber prije neki dan reklama kipsa, kaze velika akcija keramickih plocica i sanitarija, pogledajte ponudu na linku. Ajde reko da vidim, ulazim na link, vodi me na stranicu na koju pise veliki popust od 20% na: sanitarije, plocice, itd
I to je to. Ja gledam jel realno cime se bave. Kakav vrhunac marketinga i trgovine.
Inace kips je najgora firma u cg za radnike, bukvalno ii svakodnevno napustaju radnici jer se ponasaju kao prema robovima. Od 500 radnika ne mozete naci 2 radnika koja su tamo duze od par mjeseci, tako je od obicnih radnika pa do komercijale, referenata prodaje, cak i sefova itd, svi bjeze otud.
Onog trekutka kad Risto Drekalovic ne bude vise tu, kips ce da se srusi kao kula od karata jer su nesposobni ostali da to odrze.
Nikola je najveci Jevrej u CG, bez premca i polako preuzima glavnu rijec tamo.
Nece propadnut jer im je Risto postavio takve temelje da se to vise ne moze urusit, pa i sve da hoce da ga ugase a nece.
Sent from my SM-G920F using Tapatalk