Ni kinezi ne bi ga ovako brzo krpili.
Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
Printable View
Ni kinezi ne bi ga ovako brzo krpili.
Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
Pa dobro, nijesu mogli nać sad rebrastog lima na brzinu. Ipak je ovo glavni tranzitni put.
Problem je što da se sanira most mora se zatvorit mjesec dana, a sezona dolazi. Tako da se može desit da ostane ovako.
Jedino ako Kinezi ne izvedu neku svoju magiju.
A dobro donja gorica je tipa ajde naseljeno mjesto. Ali ovo je baaaaas kao na sredinu ibarske da stavis lezeci
Sent from my iPhone using Tapatalk
oni metalni sastavi na ove mostove kroz platije su tek ocaj par puta sam imao tocak slomit koliko su propali, lezeci je pjesma za to
Savnik-Zabljak- Pljevlja jutros rano,na ljetnje gumehttps://uploads.tapatalk-cdn.com/201...1f253baae0.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/201...cbd4f44838.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/201...3c4b3ebd62.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/201...d925fd9075.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/201...44dc556450.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/201...d46be6a73e.jpg
Nikad mi se neko auto nije gore ponasalo na snijeg nego danas,konstantno preko nosa,guzica bjezi na sve strane,par puta me zanio toliko da sam isao kao pod uglom od 30°+... A ka za djavola gume zamijenih u subotu
Послато са G7-L01 уз помоћ Тапатока
Auh, samo kad si zdravo stigao...
PG BD zabrenjen saobraćaj za teretna vozila preko CT.
Eto ako neko krene da zna da ne može preko CT...
Oskopah temu :D
D ali je neko zadnjih 10 dana išao putem Nk- Lipci, zanima me stanje makadama na Trubjelu nakon ovih kiša. Kakav je i koliko ga ima?
Bio juče, oko 3km, većinom je dobar, na par mjesta malo lošiji ali podnošljivo...
Sent using Tapatalk
Hvala Medo, onda ću tuda.
Sad je tema na vrhu ovog dijela foruma jer smatram da je bitna kako za pitanja i odgovore tako za generalne informacije koje mogu biti od koristi svim ucesnicima u saobracaju.
Samo izbjegavajte nepotreban spam (ucestala praksa na Automobilizmu 'ovih dana') koji ce se redovno cistiti.
Kanjon Morače trenutno.
Saobraćaj u prekidu....
https://i.postimg.cc/tqQkcNpc/IMG-34...73b09825-V.jpg
https://i.postimg.cc/mg9M3Kzg/IMG-a3...b1b40c50-V.jpg
INFO: Poceli da "raskopavaju" put oko Vranjine... postavljeni semafori na 2 mjesta: jedan prije samog mosta na Skadarskom a drugi neposredno nakon toga, onamo dje je onaj teren za fudbal i vaterpolo, zavisno od sezone (iz pravca Bara).
Jutros je bilo nesto zastoja a ne znam ni sto se u Virpazar zbiva ali je full policije, interventne, ambulante itd. pa se i tu vozi znatno sporije...
amscg ne pise nista oD tome...
Od Jaza do kotorskog kruznog kolona.
Krpe kroz Radanovice.
I dalje je kolona kroz Radanovice.
Ko ide prema Tivtu neka se naoruza sa strpljenjem. Poceli su da rade kruzne tokove,kolone ogromne.
Sent from my iPhone using Tapatalk
A ko zivi u Tivtu, takodje da se naoruza strpljenjem.
Vec su dva puta prekinuli kabal od struje.
Kolona pud Nikšića KOLAPS
https://i.postimg.cc/9F26bgyC/IMG-a1...b8a4830d-V.jpg
Vrmac zatvoren.
Put Radovica takodje.
Prosa maloprije s kruznoga put Radovica(Lustica)... Sve ok...
Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
Vozac me zvao, rece zatvoreno put Radovica.
Izvinjavam se.
Najavljuju za sutra jos obilnije padavine
Sad nije vozac, bd ct zatvoren do daljnjeg.
Odron, rece mi policajac.,
Pušten saobraćaj,al naizmjenično jednom trakom. Sjutra rekoše da će razmaknut te krše što su popadali...
Kotor prije pola sata:
https://i.postimg.cc/YC5nWfbN/FB-IMG...3269650952.jpg
mogu mislit kako ovo zabazdi tamo...
Vozac sam dosta godina ali maglu kao juce do Budve nisam srijecao. U polasku od Obzovice do onog klizista jako losa vidljivost bila. Sve se islo 20 do 30 kmh.
Povratak oko 5 je bio jos gori. Ali bukvalno 2m ispred mene nisam vidio.
Tunel na Brajice neshvatljivo nema zute linije sa strane po zidu da se mozes orjentisat malo. Kad sadjoh sa Obzovice blizu placeva tek sam onda progledao.
Vjerujem da bi u normalnim drzavama takav put zatvorili. Srecom prodjoh prije ovog odrona...
Ista stvar petak vece nk-dg, znaci 2m se nije vidjelo, najgora voznja ikad.
Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Sada stigoh iz Nikšića, Brajići, standardno, gusta magla, očistili odron.
Taman se razmisljam kuda cu ujutru.
Evo godinama idem tim putem svaki dan. Uobicajeno magla i odroni.
Cega sam se sve nagledao, i kako svaki dan na toj relaciji nema udesa nije mi jasno.
Kamikaze sa raznim dostavnim vozilima, kao da se trkaju. Bijeli renoi clio, baroda, nergelije, korse stadiona, pun gas. Taksi cetinjski, obicno stilo karavan, mladji vozaci/ce, koji uporno voze lijevom trakom... I na tri trake, iznad Budve, takav stampedo nastaje, kao pusteni sa lanca.
Kakvo je stanje od Vilusa prema Nk jesu li pri kraju radovi?
Sent from my iPhone using Tapatalk
Ne pamtim maglu, kao nocas preko Brajica.
Bukvalno se metar puta vidio, par auta je stajalo u desnoj traci, nijesu ni pokusali da nastave put.
Ova dionica je nocas morala biti zatvorena.
Kako ce tek ujutru da bude tuda, bolje na sozinu da se ide.
Sent from my Pocophone F1 using Tapatalk