Originally Posted by
Bongo
Niko se nije ogriješio o Ivanovića, momak prosto ima neke limite koji su ,sa godinama, postali očigledniji i to je sve. On svakako može bolje od ovog što pokazuje,ali od neke vanserijske karijere, kako su neki prognozirali, teško da će išta bit'. Kao što kaže Manu, u sezoni u kojoj je cilj plasman u EL nema prostora da se igrač čeka, nego mora da daje sad i odma' .
I prestanite da mu priželjkujete odlazak u 10-plasiranu ABA ekipu bez ikakvih ambicija,ka' da je Mega nekakv cilj u karijeri bilo koga.