Lijepa namjeshtaljka blackburn iz 1 u 2... kEDOWN i ostali shto su igrali nek su sa srecjom te parice,pa dako se nocjas i mi ostali omastimo...:D
Printable View
Lijepa namjeshtaljka blackburn iz 1 u 2... kEDOWN i ostali shto su igrali nek su sa srecjom te parice,pa dako se nocjas i mi ostali omastimo...:D
I Blekburn i Palermo su dosli iz 1-2...
Dobra ova Austrija... :)
kako popadasmo na odenze..pix...eo gubi 2-1 20min do kraja...znam likova shto su po 100e stavili na njega..
E sad da se pofalim.
Njukastl sa 50 na 97,5 doslo naravno
Alkmar sa 100 na 160 doslo.
E kako nemas vise para jutros... :(
E dam za subotu imam jednu utakmicu iz jedne druge lige kojoj cu mozda rezultat znati, samo na pm cu nekima poslati vjerovatnog pobjednika. :)
Ja sam na svoje :) Lolcina
uzO na singl Newcastle 1 1.95 sa 50 -97eura
Na blekburn 2 2.4 sa 10 -24e
Ali zato vratio ih na ove tikete sto sam sam sastavlja, nije doslo nista kako je trebalo ali bukvalno nista osim ovog Fenerbahcea i AZe Alkmara
Kako mi je ovaj odenze mrzan maj*ku mu ***** onda ovaj liberec *****vi a jos gora Sevilja kad njih ne moze dobiti, livorno jedan raspad, vidjeste li austriu protiv Zulte Waregema zastidje...
Pa sad vi nemojte pratit Shofra :P
Posalji i meni to ;)
Ja na ovaj kup uefa nikad nisam dobio. Problem je sto pola ekipa ne interesuje uopste da naprave nesto tu, pa salju drugi ili treci tim. Sevilja npr. sad ganja dobru poziciju u domacem prvenstvu, mozda i titulu, i uopste joj nije u interesu da igra takmicenje koje je osvojila prosle godine. Zato u taj kup uefa uvijek ima masu iznenadjenja. Ja odigrah juce:
Panatinaikos 1 1.45
Az Alkmar 1 1.65
Njukastl 1 1.9
Sevilja 2 2.2
Sa 10e za 100e okruglo, ali trt :)
ja sam se bash ispromasiva... ocajan mi tiket bio do te mjere da ga necu ni postavljat ;)
Mene baci austria samo... odigrah neshto i za petak...
Grenoble - Gueugnon 1 1.75
Rosendall - Cambur 1 1.35
Freiburg - Burghausen 1 1.7
Karlsruhe - C.Z.Jena 1 1.6
Admira - Kapfenberg 1 1.6
kvota 9.99... sa 5e na 50e...
jA APSTINIRAM DANAS, NIJE BILO PROGNOZA NA PRO BETU I KOD SHOFRA
UPLATICU OVAJ MEDO-V TIKEET SA 5E A 5E CU NA ONE Dzukele -dog races-
nije mi ni juce bila nikakva dojava, samo mi igrac kluba rece da im je trener prije utakmice rekao da treba da dobiju, da je dogovoreno ali da svi telefone sklone, da ne bi javljali ... :) Sad za vikend pratite Bansku Bistricu, mislim da ce se moci uzet pare ako je ne blokiraju.
Evo sad gledah nesto po internetu i na sajtu Borusije Dortmunda pa u bilten. Kvota je 1,50 ??!? Ljdui to je poklonjeno. Moja prognoza vise od 2 gola razlike minimum za Borusiju.Ne znam da li vece neke pare da stavljam na to jer petak ne volim ali 30 za 45 cu sigurno da odigram.
ao gubi admira 1-2 pf...
Blah dva dana zaredom me izbacaju dva hebena austrijanca,ne znam ni shto sam ih igrao,uvijek sam izbjegavao austriju namjeshtaju vishe nego u nashu ligu... dajte neki tiket za vikend...
westham 2 @ 4.00
hamburg 2 @ 3.00
m'gladbach x2 @ 1.90
atl. madrid 2 @ 2.70
grays 2 @ 2.45
jA ODIGRAH NOCAS KOMPLET DRUGU HOLANDSKU LIGU 2+ KONACAN ISHOD
SA 10E I DOBIH 42, AJ NEKA SU SA SRECOM
a PADOH NA dORTMUND ZA 30E I NA GRENOBLE ZA 25E SA PO 5E ULOZENIH
Neka neko zalijepi Shofrov fiks dana ako zovne da me ne opuci ovaj telefonski rachun( mada ga zakrpim od dobitaka) :)
Mislim da cu danas biti bolji od njih. B.Bistrica jedinica . Samo ako se mogne igrati u singlu. Vjerovatno ce doci i 4-6 sto nije losa kvota . Pocinje u 5 i po.
B.Bistrica 1 1,75
Salke 1 1,50
Hajduk(CRO) 1 1,15
Vigan 1X 1,32
Celzi 1 1,25
X 20 eura = 99,6
MOnako tuluz 1 1.95 pro bet
Saragoza Betid 1 1.85 shofro
Ne mogu da vjerujem,pa odlichna ti je ta dojava bila koshtala me 150e... a i ja kreten,nikad ranije nijesam slushao druge al sad odigrah i nju na tiket i fino prodjoh...:(
Ma ne uplatio sam 25,al sam uvatio sve sem bistrice,a bez nje mi je bio dobitak 150e... cak je nijesam bio ni upisao i kad sam uplacjivao sjetih se da sam vidio odje i stavih i nju blah...
Ja htio da odem da uplatim 50tak eura na bistricu i jos po nesto kad mi nesto bilo muka i zaspah.
Srecom prespavah!!! lol...
ja sam igra bistricu na 4 tiketa...toliko o tome..
Evo Saragosa trpa ovoga Betisa lagano :)
shofro je car....sve pogodi coek... :)
pasce jedino na deportivo-atletiko...ja sam u plus 5 eura jer nista nisma igra danas.htio sam da igram monaka,viljareala,saragosu,deportiva,verdera(uu kako ubise bajerna) i kaljarija...:Dodlicno bi prosa.
Aj dajte nesto fino za sjutra(nedelja)
Cincinnati - Carolina 2 2.45
NY Jets - Detroit 1 1.55 ;-)
bachi me sinoc aston villa za 85 eura... Odlican tiket sam odigrao
Everton 1
Caljari - Torini 0-1
Verder 1
Shalke 1
Saragosa 1
Lil 1
i Aston Villa 1 :(
kvota + 10% 84 eura...
PS Od sad cemo surovo brisat sve books-ove dojave, nema potrebe da narod bacha pare bezveze
tipovi dana za danas,iko ? :))
real-barsa 1