Ovo može i danas kod milfara da prođe
Sent from my iPhone using Tapatalk
Printable View
Još da se sjetimo odive na koju smo se ložili pa da se lijega
https://youtu.be/iacH2SfEJEY
Sent from my iPhone using Tapatalk
https://youtu.be/wrQD37T88oM
Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
Jedna od najboljih ikad pjesama u ex-Yu rock muzici, na jednom od najruznijih ikad omota. Istina, ukusi su razliciti. Po jednoj legendi, neki promucurni titogradski gimnazijalac je ovu pjesmu iskoristio za pismeni rad iz srpsko-hrvatskog kod Petra Micovica. I dobio cistu peticu od Petra, koji je i sam bio neki pjesnik i volio da zadaje podugacke poetsko-filozofske teme za pismeni.
https://www.youtube.com/watch?v=AzBCJhrtM6w
Kad je riječ o Haustoru eo moga favorita, uz vječnu “Enu”
https://youtu.be/cvSubTB5jhw
Sent from my iPhone using Tapatalk
Simfo rok i pjesme po 7-8 minuta bijahu moderne 70-tih prije panka.
Brega vazda bio u trendu.
A još kad stihove piše ozbiljno pjesnik Duško Trifunović
https://youtu.be/Zj0wJMd4q6U
Sent from my iPhone using Tapatalk
Pjesma je bila veliki soul hit, mozda najveci grupe Four Tops. Nada Knezevic (sjeca li se ko nje?) je isto napravila mozda i bolji prepjev (bar sto se glasa tice - Nada je, u ex-Yu, imala nenadmasne glasovne mogucnosti)
https://www.youtube.com/watch?v=Iewb4weejSg
Evo jedna koja me podsjeća na 90-te
https://www.youtube.com/watch?v=1dpuU_49FQY
Meni ovo himna devedesetih
https://www.youtube.com/watch?v=lVn2Ezn7H_E
https://youtu.be/r31u3mrDogI
Sent from my M2007J3SG using Tapatalk
https://youtu.be/DxzdRri8o6o
Sent from my M2007J3SG using Tapatalk