Zbog svega najljepseg sto smo htjeli...:)
Zbog svega sto smo najljepse htjeli
hocu uz mene nocas da krenes.
Ma bili svjetovi crni,ili bijeli,
ma bili putevi hladni ,ili vreli,
nemoj da zalis ako svenes.
Hocu da drzis moju ruku,
da se ne bojis vjetra i mraka,
uspravna i kada kise tuku,
jedna krhka,jednako jaka.
Hocu uz mene da se svijes,
korake moje da uhvatis,
pa sa mnom bol i smijeh da pijes
i da ne zelis da se vratis.
Da sa mnom ispod crnog neba
pronadjes hleba komadic bijeli,
pronadjes sunca komadic vreli,
pronadjes zivota komadic zreli.
Ili crknes ako crci treba
zbog svega sto smo najljepse htjeli.
Mnoooooogooo lijepoooo...:)
:twist:...I dan je nalik na jedne oci graoraste,
oivicene zelenim...:)...
Antic...:zzz::zzz::zzz: