Ja cu shmekerski da se parkiram ispred Palme sa mojim oldtimer-om, nabavila se ta propusnica za ulazak na Pizanu... :oops: :D
Nego, shto je to 1. i 2., 'oce li biti kakvih feshti?
Donijela sam jednu slatku maskicu iz Venecije, moram da je proshetam. :p
p.s. Lukas se ne propushta. ;)
