Ovima je opravdano.
Printable View
Ovima je opravdano.
Misliš na crvenog ili plavog?
Treba nama jedna organizacija kao ovaj stop ham u Rusiji...
http://www.youtube.com/watch?v=69wHrvmW0A4
ali pazi kola...R klasa najogre auto :D
Onamo nije stub nego pored Taxi auta. Sve i da jeste stub, on je na liniji koja razdvaja dva parkinga. Ladno ispred Taxi vozila nije bilo drugog auta nego se ovako parkirao.
Ja je ne bih ni postavio, da nijesam vidio kako je momak izashao iz auta i malo ptorchao do prodavnice. Ni govora da ima ikakvu smetnju u kretanju. Nego se parkirao tu jer mu je najblizhe bilo.
Imaju posebnu naljepnicu. Inache ko nema, dizhe ga pauk, u iole ozbiljnu drzhavu.
Attachment 104859
mali doprinos
stavio sam sliku velike rezolucije ali sad iz posta kad kliknem na nju bas je mala...o cemu se radi
http://weknowmemes.com/wp-content/up...es-are-bad.jpg
:grin:
__________
Hahahah kralj!
http://i.imagebanana.com/img/hnk7vy1w/IMAG0960b.jpg
Ovoga su izgurili zato sto zauzima parking bezveze
Da osvezimo temu:
http://www.dodaj.rs/f/4/pg/PfF64Ly/060320131165.jpg
Dobro si stigao da me ufatis :D
Pomislio bi covjek : ni vece ravnice u CG ni vecih problema sa parkiranjem ? Sto je ovo ?
Puno auta, malo para, puno parkinga koji su free...
http://img255.imageshack.us/img255/1...2873687328.jpg nije bilo auto do njega! vidio sam ga kad se parkira! a i da je bilo ...
pa dobro malo pogresno je procijenio ovu astru(ili sta je vec) u retrovizoru kad se uparkirava u rikverc...pa stonoveli sigurno je :)
Stevane, redovno ovdje na cosku dje je podignut ovaj dzip, parkiran je jedan sivi pasat, taman kao ovaj karavan ali limuzina, ima neku crvenu naljepnicu pozadi. Evo vec 4 godine tako, nikako da covjek ukapira da uzasno smeta kada se skrece desno. Nekad mi dodje da ga namjerno ocesem. Ali bas uvijek tu parkira
Aj quote jos koji put stevanovu sliku. Napuniste stranicu jednim te istim fotografijama.