''Moli se Bogu i drz se Islanda''. Sveti Petar
Printable View
''Moli se Bogu i drz se Islanda''. Sveti Petar
Koliko je samo sličnih otišlo.
http://balkans.aljazeera.net/vijesti...a-necu-nestati
bravo momci!
https://www.youtube.com/watch?v=vkq8IX3i5Yk
Zagonetna ličnost, čovjek sa kapicom, centar Bara? Najveća faca toga grada ;)
http://tapatalk.imageshack.com/v2/15...f7b09d5186.jpg
Denis.
Jos je ziv? Sjecam se njega od kad sam bio mali, bio je i u UL cesto :D
Hahahahaha e to je taman kralj jer nema cara do Bara. :D Onaj njegov pogled, smijeh i grimase nema koga ne oraspolože. :D
Zapalicu te Upravo za kadrove...
Sinoc, mala, cudan san sam usnio...
Oruzje skriveno u sijenu i zamak sto je gorio...
Vatre u sumi..
Culi su se bubnjevi.
A jedna zvjezda na nebu nad balkanom, poce jace sijati....
jeeeeeeeeee, još nesam umrelaaaaaaa a ka' ću ne znamo ...jeeeeeeee:hammer::hammer::hammer::hammer:
Ljubav, vjera, nada... XB
https://www.youtube.com/watch?v=DvxdVdryScw
Zaslužujem bolju budućnost. Želim..
http://www.theflagstore.ca/store/wp-...51_2lowres.jpg
Kada si uticajan, možeš da tvrdiš da si bio premlad u vrijeme Betovena i Šopena, kao i to da si najveću zgradu u Evropi ustvari vidio u Dubaiju... I pored svega, opet imaš opštinu vrijednu divljenja / spram ostalih - razumije se.
Pošle žene da farbaju jaja....
bem ti pms.
Kakav je ovaj narod postao. Sve se razbacuju a ovamo mi za 5€ vise ili manje glavu otvaraju. Pa dodje mi na kraju da kazem evo nosi srecno ti bilo dzabe. Al ni tad se ne bi postidjeli. Guzice treba da se stideee, tu obraza nema.
Pozdrav za brata.
http://images.tapatalk-cdn.com/15/04...58569e0680.jpg