http://media.tumblr.com/94052db22812...dwx1r9y98v.gif
Printable View
IZDALI GA PRIJATELJI...
IZDAO GA BRAT...
IZGUBIO SVE BITKE, AL JOŠ VODI RAT...
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.n...e2d0bdea6df1a7
Nikad neću shvatiti ovoliko jadne žene, kojima su druge krive, što ih muževi varaju.
http://www.dodaj.rs/f/1H/WT/123QqCwM/goga.jpg
Samo bahato.....
http://tapatalk.imageshack.com/v2/15...8d632b6408.jpg
Slažem se sa ovim tekstom sad su svi navalili da pljuju po nama kao da smo cigani, i još naiđu ove naše Srbende koje pljuju po sopstvenoj državi. A što to govori o nama ljudi, kako ostali da nas poštuju. Nije ga čovjek namjerno gađao, desilo se i što sad da se zakopamo u zemlju. Ne znam ali zbog jednog momka nam pokopaše državu. A što je to ljudi...
A poluđe me ovo neko nečojstvo i pljuvanje po nama samima. Sami sebi u stomak skacemo a hoćemo u Nato ili EU. Bože pomozi. 😠
https://www.youtube.com/watch?v=B1zCN0YhW1s slusalice i dokle stignem.
Kazi im ga ujko
https://www.youtube.com/watch?v=h7QghJwothM
tiii sii mooooj poooorooook,
moooj praaaviii pooorooook,
u moojooj glavi košmar si praavii, ljuubaavii
http://netanimations.net/prairie_guitar.gif
Radila do kasno, pa sad uz peglanje nesto kontam ... Vidim sve manje forumasa razmjenjuje stavove, misljenja, teme, cudim se i zao mi zbog toga jer pomislim da se ja nikad nisam zahvalila na valjan nacin ucesnicima foruma kao sagovornicima i uopste inspiratorima diskusija.. Toliko "bonusa" (u materijalnom smislu) dobih zahvaljujuci ucescu na forumu, da mi je zaista zao sto ljudi ne komuniciraju vise na ovaj nacin zbog njih samih.. Ne iskoristiti ove resurse... Steta.
No, ja ipak da se zahvalim .. Divni ste.:)
p.s. Odoh da nastavim da peglam...;)
Hvala Lepo
Druzimo se uzivo, nista virtuelno prijateljstvo.
Kako je prsla kao da neće . Ao ao . Mislim na gumu. ;)
Ziv je Baja, umro nije!
http://www.dailymotion.com/video/x29h3me_nedeljko-bajic-baja-bezi-dalje-official-video_music
A što će danas biti cimanja. Naš narod kao da čeka neki ovako dan da smišlja svakakve zajebancije. Ajte pa i vi da zajebete nekoga ;)
A koje nema lutko
https://www.youtube.com/watch?v=2hlRl3c17DE
Osjećam se banovano danas [emoji30]
http://tapatalk.imageshack.com/v2/15...751da2a192.jpg
taman kad sam mislila da sam prsla, uđem na religiju i filozofiju i procvjetam.
To ti je dobro da lijecis komplekse
poslato paukom