http://www.linein.org/blog/wp-conten...nd_kids_07.jpg
Printable View
ps. mudo eo ja mu dadoh za tebe ;)
[QUOTE=Beli vuk;2702733]ne idem ja nigdje samo se veselo šetkam, što po putu, što nekima po nervima ;)Quote:
Originally Posted by 2701430
:)
http://www.youtube.com/watch?v=9p5sda78Gqw
Subota je, pijem sam
u kafani ceo dan
kiselu vodu, kiselu vodu
kad od nekud evo ti
Boze hteli bi te svi
ides pravo za moj stol
pitas je li slobodno
Samom sebi kazem ja
a ti lepa ko iz sna
pored mene sedis tu
a ja pijem samo nju
kiselu vodu, kiselu vodu
a ti me gledas ko znacajno
Pitas jasno ko dan
hocemo li u stan
ili u auto moj
mene obliva znoj
ti bi hotel zar ne
ili motel zar ne
voleo bih te, razbio bih te
Ali je pijem ceo dan
kiselu vodu, kiselu vodu
nisam los, nisam zao
ali sebe mi je zao
koji hotel koji stan
Gde cu sada s tobom ja
sta cu sada s tobom ja
kad je sve na meni lazno
dok se lice pravi vazno
i ovaj Rolex je fals
i moja prica da sam bogat
sve je fol
A ti mislis volim nju
volim ovu otmenu
kiselu vodu, kiselu vodu
a ja volim Viski
i rado ga se secam
Kad bi znala ko sam ja
Ne prilazi, ne prilazi
sa mnom u noc ne odlazi
ni kelneri ni devojke
ne vole takve momke
nije ovo stol za dvoje
skloniste je ovo moje
zato se okreni i ne prilazi
Tri na karte uvek dodam
kada hocu da se prodam
kradena su moja kola
sobu delim pola, pola
ne lazem te kad ti kazem
istina je da te lazem
Kad bi znala ko sam ja
da su dzepovi mi prazni
da me jure ljudi razni
i da samo cekam bruku
i sebe mi je zao i tebe mi je zao
Pitas jasno ko dan
da li idemo u stan
ili u auto moj
mene obliva znoj
ti bi neki hotel
sa vodenim krevetom
koji hotel, koji stan
Ama gde cu s tobom ja
kad je sve na meni lazno
dok se lice pravi vazno
i Rolex je fals i maska je sve
ja bih te voleo, ja bih te razbio
ali ja pijem ko za sram kiselu vodu
kad bi znala ko sam ja
ubila bi se, ubila bi se
Osjećam se lijepo i ispunjeno.
To love me, to tie me up, make me look good in rope.
Attachment 83586Attachment 83587
qq....kako mi glava pucaaaaaaaa.... kako me oci boleeeeeeeeee....
O, Bozhe.... ima li te...shto je ovo na mene danas!
Izjeda me crv sumnje.
kao cvEtic
Tachno sam chekala da ti vidim post....
i mislila sam se "izbaci li jos kakvo pashche na misli i osjecanja...... prolajacu!"
:D :D :D
moraću da izbacim neku fensi/sexy sliku na foto album, jer sam primjetio da odje samo zgodni ljudi dobijaju +rep
B L A U G R A N A breeeeeeeeeeee
Nova ploca, novi list...
Nista brate uzmi postavljaj slike sebe i familije,slikaj neku pascad pred kucom i nebo jer to isto dosta reputacija pije,ispadaj pametan dje god mozes,samo se nemoj na politiku i to tamo po*****rt s nekim jer ce ti udarit kontru i tako i nakupices se odma.Nemoj ovo ka mi da klapis bedza neku pricu jer od toga nikad leba.
A tebi sam slao one dje sam go do pasa, sve si vidio.
Da li ću od tebe dobiti uvjek iskrenost kao što si i rekao? Za mene si jedna zatvorena knjiga, kojoj nikad neću predvidjeti korake... a to me brine.
U p lijepu m al sam umreo sad.
Khm... :mrgreen:
ot:
http://4.bp.blogspot.com/_pZ5-VIeGfa...happy-girl.jpg
shto je ovo, majushna???? kakve su ovo suzice???????? jub!
pa @zlobnice, chovjeche... zadnjih dana me iznenadjujesh ... moracu da osiguran intelektualnusvojinu pored tebe :***
Ima li shto ljepshe od toga???? samo da ne podjem kosu da otkinem... :)
Dakle, NOVA PLOCA - NOVI LIST.
Attachment 83785
Shto je ovo Mr. M.B.???:) :) :)
tipican dan za mene.. sto bi se reklo "golo kuliranje na snijeg" :)
Moodo, na ispitu, zamisli :( Na kraju sam dobila i izvinjavanja od ispitivaca ali dzabe kad je bila kreten. Ali danas vec, bukvalno isto:
http://desmond.imageshack.us/Himg204...jpg&res=medium
me duele la cabeza...
evo dadoh prvu negativu reputaciju u svom forumaškom životu (jbg zasluženo)... da proslavim :)