Attachment 74853
Printable View
DOSADNO MI JE!dosadno! dosadno! dosadno!
Onda će ti cijele godine biti dosadno. :mrgreen:
http://2.bp.blogspot.com/-SjlqbhNktw.../Happiness.jpg
:)
e neceeeeee :PPPPPPPPPP
kako je lijepo kad čovjek na nekoliko dana uključi opciju 'MUTE' i sluša a ne komentariše što se događa oko njega
Learn the beauty of silence.. For beauty itself.
Ubi me prejaka rech.
A-min.
A takvih svuda ima,
na ovim dokovima, s najboljim bokovima,
al' ni jedna nije ti !
Ti si ono o cemu sanjam,
ti si ono cemu se nadam!!!!!!!
http://www.youtube.com/watch?v=8a6Lj...eature=related
http://www.youtube.com/watch?v=8yQQSI2BNVY&feature
Nikom nemoj odati
svu noc smo se ljubili
nema tajne, tajnije
od mene i od tebe