Isprva pomislih da je neko njemačko zbog ambalaže.Prvi put vidim da neka pivara kod nas koristi istu.
Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws..
Printable View
Topli pozdrav!
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...0e5165e367.jpg
Poslato preko goluba pismonoše
Intercontinental Miramar?
Sent from my SM-S901E using Tapatalk
Rostiljski pozdrav :)
https://i.postimg.cc/0jG8VvHp/IMG-20...7951973709.jpg
Malo da se degustira... Donijeh iz Belgije...https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...adbdad5473.jpg
E.bogomi me ovaj Triplus odusevio... Ima tu nekih trava (spelta, zalfija i jos nesto) koje daju cijeloj prici neku dodatnu dimenziju... 8% je. Leglo mi je prelijepo. S merakom popismo.
Zavrsice Fidel u Panama Papers :D
Sent from my S22+ using Tapatalk
Da ne zna neko pivaru sličnu ili čak istu(ako se preselila đe) ka' što je bila Kozel blizu hrama, u red đe je sad gradska pivnica u moskovsku. Kozel je bio strašan, a i pivska pizza [emoji108]
Sent from my M2012K11G using Tapatalk
Nalećeh na neke fotke koje sam nekad davno napravio u najpoznatijoj pivnici u Minhenu, Hofbräuhaus, koja je, navodno, stara nekoliko stotina godina. Legenda kaže da je Mozart bio redovni gost i da je tu komponovao neke od svojih opera. Druga legenda kaže da je Lenjin često svracao u ovu pivaru. Treća priča nije baš legenda, nego poznata činjenica da je Hitler u ovoj pivari održao osnivački govor Nacional-socijalistiške (nacističke) partije.
https://i.postimg.cc/bJ5SKz3Q/HB.jpg
Jedna od specijalnosti ove pivare jeste da redovni posjetioci imaju rezervisano mjesto za svoje lične krigle
https://i.postimg.cc/sfkCgtLK/HB1.jpg
Jedna od atrakcija jesu sisate konobarice:D Konobari i konobarice služe u nekoj vrsti tradicionalne nošnje, a upada u oči (posebno muškarcima) raskošan dekolte konobarica. Ne znam kako mi je promaklo da to slikam, ili sam bio zablenuo, ili, vjerovatnije, nijesam smatrao prikladnim da slikam taj lijepi prizor. :) No, na iternetu se može sve naći, pa evo da nadomjestim taj propust. Radi kompletnijeg ugodjaja;)
https://i.postimg.cc/9MNVb0Jj/HB.jpg
Naravno, hofbräuhaus weißbier je vrhunsko
https://i.postimg.cc/gjkszkWr/Weis.jpg
Živjeli!
Kel ko pio ovo Druid pivo na insta vidjeh da reklamiraju? Valja li cemu?
Sent from my iPhone using Tapatalk
Redovno ga pijem. Belgijanac je odličan. IPA je izraženo gorka pa možda nije za svačiji ukus. Ale standardno dobar. Čekam danas da mi donese ovo zeleno da vidimo kakvo je.
https://instagram.com/highlander_brushes/
Stiglo zeleno [emoji41] na prvu jako dobro. Moram ga malo podrobnije ispitati pa dajem konačan sud.
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...e933ef1bb3.jpg
https://instagram.com/highlander_brushes/
Zadnjih par dana uvece otresem po 2 limenke tamnog Kozela.
Skroz dobro pivo!
https://online.idea.rs/images/produc...jpg?1601583319
Ne znam da li bih se usudio da popijem nesto sto vizuelno podsjeca na zabokrecinu
Jes to je malo bezveze vizuelno..meni isto.Ko ovo što Irci čine za taj praznik.
Ko da je neko temperu prosuo u kriglu.https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...f5c7f15a35.jpg
Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws..
Ovo mu je nova receptura, blonde ale je u pitanju i strašno je dobro pivo. Punog ukusa sa odličnim hmeljastim aftertaste-om. Prijatne gorčine i na prve gutljaje slatkastog ukusa. Boja je mislim postignuta bojom za kolače ili tako nekako.
https://instagram.com/highlander_brushes/
Kupih 7 hajnikena, kapi za oci.
Što 7?
7 je uvijek bio najsrecniji i jedan od najljepsih brojeva. :D
Bijah do Risna pa pokupih paket piva usput da se proba.https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...cc8e6562bb.jpg
https://instagram.com/highlander_brushes/
Čini mi se da El Hefe ima više hmelja od Goata.
Sviđa mi se što su razradili malo pivaru.
Ja sam bila kod jednog pivara danas baš je neobično kad vidiš kroz faze od mladog do zrelog piva šta se sve dešava.U pitanju je jedna IPA.