Ovo je nista sto rade ovaj bolestan narod po putevima.
Printable View
Ovo je nista sto rade ovaj bolestan narod po putevima.
Bio sam tu minut posle udesa.
Celo u celo citroen c4 i pezo 206 pri vecoj brzini.
Neko je preticao preko pune, u zatvorenu krivinu.
Koliko sam vidio, putnici su prosli sa par lomova, sto je super s obzirom kako je jeziv udes bio.
Morao sam preko Rijeke Crnojevica okolo skroz do PG
Evo su objavili slike.
Pretiču dje ne bi Hamilton sa F1.
https://i.postimg.cc/bwkvsGPH/20200815-012212.jpg
Jedna od najgorih ako ne i najgora raskrsnica u Baru.
Naravno sve uz nepostovanje pravila na raskrnici.
Ali svako oce prvi da udje i prodje tu raskrsnicu, to je nevjerovatno.
Zna se ko ima prvenstvo na toj raskrsnici,
zna se iz kojeg je pravca postavljen znak stop, medjutim nasi vozaci kao da ne zele da voze po pravilima.
Problem je sto je vecini Barana u glavi ostala ona stara raskrsnica na kojoj je prvenstvo prolaza bilo iz pravca crvene banke prema Ulcinju a sad je tu znak stop koji ljudi jednostavno ignorišu.
Na dnevnom nivou tu bude najmanje 20 prilika za udes, a najveci problem je sto ljudi ne gledaju znake no voze napamet.
Prije nekoliko godina jedan kamper iz Njemacke (koliko se sjecam) se zakucao u auto koje mu je presijeklo put iz pravca crvene banke, stao ja da pomognem jer sam bio sledece auto iza ovog udarenog i ladano covjek izadje iz auta i pocne da vice na ovog stranca sto nije stao jer mu je on dolazio sa desne strane a stranac je isao bulevarom i naravno ima znak za prvenstvo prolaza i nista mu nije bilo jasno.
Ovaj čovjek je ukapirao sto je napravio tek kada je dosao policajac i objasnio mu da ima znak stop i da mora da stane a da je stranac u pravu.
Sent from my SM-G973F using Tapatalk
Kod nas u svakom gradu su "domacini" problem jer voze kako su navikli umjesto po pravilima/znakovima.
Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk
Nema gore raskrsnice, e tu stvarno treba kruzni tok.
Послато са SM-G925F помоћу Тапатока
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...345584e9e9.jpg
Послато са SM-N950F помоћу Тапатока
Je li ovo kamion kliznuo ili je tunel pa je sredinom ulice gazio
Vjerovatno su blokirali tockovi i cao.
Ili je naglo kocio jos kvasno pa ga bacilo
Sent from my iPhone using Tapatalk
Evo pročitah prije 5min na jednu grupu da je posle sozine bio udes - 6 vozila - jedno od njih na krov prevrnuto.
Na najvece ogranicenje u CG par auta se sudarilo.https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...e6349b3549.jpg
Послато са SM-N975F помоћу Тапатока
I najvecu sirinu.
Srecom je na autoput razdvojeni ogradom mada ne sumnjam u velikane nase!
Sent from my iPhone using Tapatalk
trkali su se? nerealno, stvarno
Sent from my iPhone using Tapatalk
Neko nije mozda danas,al oce sjutra i tako,nikad se opametit. Adrenal kaze,jace je od mene ,ok.
Послато са M2004J19C помоћу Тапатока
Zna li se ko je momak sto je poginuo na motor?