Prije ja mislim da je muka to sto se nema, nego problem duse.
Reka je fino Popaj: "Ovdje (CG) se postavlja kao glavni problem imaju li ljudi da plate struju, imaju li da jedu, sto je uzas. I ti ne mozes da imas normalno drustvo. To sve treba da stoji pa onda da razgovaramo o pravim problemima. O problemima duse, kulture, svijesti ljudi..." I onda ga voditelj prekida sa pitanjem da li Popaj stvarno misli da je problem neplacenih racuna veci od problema duse, na sta mu Popaj odgovara: "Ne, ja mislim da je problem duse najveci problem ali kad si gladan ne mozes da razmisljas o Kjerkegoru."

