Pakao
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...82e71e4fc2.jpg
Sent from my M2007J3SG using Tapatalk
Printable View
Pakao
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...82e71e4fc2.jpg
Sent from my M2007J3SG using Tapatalk
Izgleda da nikom ne radi QR kod, a radio je do prije 10 dana...
Poslato sa kornjo komunikatora Z Fold 3
Odose QR kodovi u Q [emoji16] Ne znam priznaju li se papirne pptvrde ali ako skeniraju sistem ih ne prepoznaje a na e-zdravlje stoji da nisu vakcinisani.
Ja sam skenirao QR kod prije 7-8 dana i sacuvao sam link kao bookmark, i to mi otvara svaki put bez greske.
https://i.postimg.cc/66j2nnTr/E3-C2-...309-A1-CF4.jpg
Nekima jos uvijek rade, nekima ne. Moj je bio OK zadnji put kad sam gledao ali od jutros nevalidan.
Radi. Kod sam sacuvala kao obicnu fotografiju u mobilnom telefonu, kao i cijelu potvrdu.
Priznaju se papirne potvrde. Bijah u Deltu da zamijenim daljinski od Extra Tv. Traže ti potvrdu i licni dokument (?!?).
QR kod ne radi ako nije proslo 14 dana od revakcinacije, tako rece ova gospodja iz Uprave za inspekcijeske poslove sto bijase tamo na ulaz.
Naravno bijahu neki i kojima su ugrožena Ustavom zagarantovana prava pa se objašnjavaju sa obezjbeđenjem kukalim bijaše mi ih žao.
Meni se najvise svidja ono polje za popunjavanje informacija o primljenoj trecoj dozi. Pricam o novim stampanim potvrdama. :)
Ako se prime dvije sinofarma a tipa treca fajzer sto ti racunaju u eu. Kojom da si vakcinisan :)
U mall i bazar lagano moze da se udje
Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
QR kod mi radi kao i online kovid potvrda od jutros. Izgleda da je tacno ono sta je neko navodio da treba da prodje 14 dana od revakcinacije mada tu info nisam nigdje drugdje vidio osim na forumu.
konferencija instituta za javno zdravlje, prošla, kad su donešene nove mjere, sve je rečeno jasno. potvrde su validne nakon 14 dana od revakcinacije.
pa kad je bitno samo ono sto imas ti da kazes, a ne i da vidis sta neko drugi govori.
vrijeme monologa.
Đe primit kineza, a da nisu ovi tržni centri? U Dom JNA više nema vakcinacije, to je valjda sad covid centar koliko čuh.
Sent from my M2101K9G using Tapatalk
u vojno-medicinski centar (kod stadiona) tamo je prebačeno
Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
Ostao sam ti duzan bio na odgovor, taman izgubih sifru tih dana…
A eto neka posluzi i drugima, ne pamtim ni blizu da sam losije bio no u doba korone;
Bol u ledja, bol u noge, grlo, glavobolja, temperatura 3 dana, nesanica… uzas poslije i upala pluca….
Znaci temperatura je normalna stvar i nemojte da brinete za to, kao i kasalj….
Sto vise cajeva i ako u tim trenucima pomislite da ne pomaze, pomaze….
Po mogucnosti med i limun…
Poslije 7 dana infuzije i otprilike 10 dana od samoizolacije vratio sam se u staru formu i trenutno ne osjecam nista.
Pozdrav i hvala svima na prethodnim savjetima i pomoci i naravno obavezno vakcinisite se, i da znam da cu pretec ne bi nikad dozvolio sebi doc u takvu situaciju.
Sent from my iPhone using Tapatalk je
Vakcinisah se i ja konačno, Kinezom. :) Bješe i Fajzer i sve sem Sputnjika.
Univerzitetski sportsko-kulturni centar kod Toloških apartmana
Ne bješe niko, oposli se to časkom...
Sent from my M2101K9G using Tapatalk
Dobro je, bolje išta nego ništa.
Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
Ne ništa.
A nema pravila i iskreno pojma nemam više što da mislim. Biće dobro to... :)
Do koliko sati se moze primit vakcina u univerzitetski centar
Ne bih znala, gugl i zemlja koja te zanima
https://covid19.trackvaccines.org/vaccines/5/
63 zemlje
Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
Đe je najlakše povesti stariju osobu na revakcinu, onamo u Dom JNA je bilo rajetno? U ovaj univerzitetski centar ima stepenica dosta pa bih to da izbjegnem ?
možda vojno medicinski centar? mada onđe je problem đe kola parkirat
Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
Ja sam u dom Jna išao prije mjesec dana,oba puta bješe po jedno ili dvoje ispred mene,stepenica nema kao sto znaš...možda sad ima malo više ljudi zbog ovih mjera,ali bolje nego ovamo da se penjete i spustate,pa i ako bude malo gužve možete zamoliti da vas propuste posto je starija osoba u pitanjE
Sent from my iPhone using Tapatalk
Probaću prvo tamo, samo koliko vidim rade dvokratno? Nevjerovatno mi je da se kreće u neku kampanju što se vakcinacije tiče a da niđe nije rečeno đe su ti punktovi đe se može vakcinisat oganj u njih. Na par mjesta što sam vidio nije ažurirano po pola godine, bitno je da svakakve druge gluposti ažuriraju...
@Ado
Nema više vakcinacije u Dom JNA, sad je "premješten" u vojno-medicinski centar pored stadiona
Ima lift u univerzitetski centar. Starije osobe imaju prednost ako je gužva.
A znate li možda da li slučajno i subotom može u univerzitetski? I do koliko sati uopšte budu tamo radnim danima?
Sent from my KB2003 using Tapatalk
Meni antitijela 13.4 (referentna vrijednost 1), nakon više od 4 mjeseca od revakcinacije sa AZ.
Prepadoše me neki prijatelji koji su u junu odradili revakcinisanje sa Sinofarmom, kod njih 0.6 i 0.8, pa reko ajde da odradim da vidim na čemu sam.
Rekao bih, po ovome što čujem iz okoline, a i ovome što čitam iz medija, da je AZ znatno efikasnija od kineske.
Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
Svi vakcinisani koje znam lično da su dobili koronu su primili kinesku, ali takođe svi su imali simptome lakše od prehlade.
Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk