hvala Serhi & moodonjo :)
Printable View
hvala Serhi & moodonjo :)
a ja ?! dako ti ja dam !! :p
:semi-twins:moji divni prijatelji.... :D :applouse:
mene danas srecnom chini... neko...ko ...pa... neka bude samo NEKO :D :D
@vikky...salila sam se, ZNASH? :) :*
http://www.youtube.com/watch?v=TtKcd...feature=relmfu
On...on me cini srecnim,znaci hvala mu sto postoji,i hvala mu za sve..PEACE!
Konacno! Vise ne moram da kopiram i cuvam linkove pornica koje odgledam da bi ih poslao drugovima!
http://www.blic.rs/IT/280036/Sutra-s...e-biste-zeleli
Barrrrr...
moreeeeeeeeeeee...
plivanje..
more nijesam vidjela mjesec dana... kuku!
kupanje, ukljucujuci ono u maju najljepse u godini..
uzivam..
kako ti zavidim....
i ja sam vama zavidio kad ste se sminkerisali cijelo ljeto a ja ni centa u dzep.. :D
a ja radila cijelo ljeto :( samo sam 15 dana slobodnih imala... :(
Zimski sportovi (naročito snoubording), fotografija, dobro društvo, kućni ljubimci i porodica naravno :P
... hahaha evo me ko kakav osnovac s temom za domaci - jesen u mom kraju :D iglice,grozdze,sipci jutros me sve to cini srecnom :))
kad podijelim ljudima masu pozitivnih repa kao veceras -_-
Voznja u 3 ujutro.
Drolje.
moj novi hobi http://www.forum.hr/images/smilies/zvrko.gif
http://www.cafemontenegro.com/cms/ph...350 x 213).jpg
Ovi momci. I onih 10 000 ljudi. Sad mogu da se napijem kao goozica i da me boli briga za sve.
Baraz brate!