Attachment 126281
Printable View
Kakva laz od projekta, sve je smijesno. :D
Azil crncima u CG! Oćemo gospel!
https://www.youtube.com/watch?v=_YJ4vddbJJo
https://www.youtube.com/watch?v=lB6I-T3U3Hs
@Rofi ova ESA je sirotinja i morali su da slete iz prave, a ne kao NASA.
OT:
https://www.youtube.com/watch?v=xhrBDcQq2DM
Kakav klasik o slataka bebo Isuse na kreku.
Što me cijelo jutro FB pita gdje sam završio školu?
Garant' misli da sam kupio diplomu... :D
Sudeći prema profesionalnom ponašanju, osjećam da su spiker i spikerka koji stoje iza 'minut, dva' privatno jako loše osobe, bez trunke dobrote i ljudskosti. Bude mi nekako žao ljudi čija je svrha postojanja u službi krivih vrijednosti.
Po***** se na sve Androide Guglove i ostalu kompaniju i ko ih izmisli. Debilne drkalice za bolesni narod.
Koliko mi ucitava muceni forum, ka da po stranici ima 27754364336788889995444 petabajta. Pihhh...
Batice tebi je baš dosadno u životu kad ti je to najveći problem.
E kamo srece da je tako, majke mi to je za knjige kakve mi se stvari desavaju. Sto se tice ovoga, nemam strpljenja grama, pa me izludi ;)