Odje je treba da mu pocne Beciraj.
Printable View
Odje je treba da mu pocne Beciraj.
auuuuu kakva sansa
A dako ubaci Beciraja...ovoga Djalovica ne mogu smislit.
gooooooooooooooo
bucccccccccccc :D
ajmooooo rekoh li vam.jos 2 komada
Gol gol gol gol:excitement:
Evo gaaa...Bravo Savicu, masinice!
Stefannnnnnnnnn SAvicccccccccccccccccc
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Savicu Savicu
..eto tako... sad jos koji ;)
dajte mi link za gledanje, e vas banovah sve :DDDD
Dobro igramo časti mi nemam zamjerke malo u odbrani slabije ali napad i vezni red sasvim ok
Stefan Savic i definitvno pokazuje zasto ga mnogi smatraju jednim od najboljih igraca. Sto rece Cirkovic danas kroz koju godinu ce igrat u Barsu, Real ili United.
Napravili smo pet šest šansi minimum jedino smo imali polovinom prvog poluvremena desetak minuta kad su oni dominirali i tada smo primili gol inače ostatak utakmice što bi se žalili?
Sredina terena nikakva i mislim da će Kasćelana zamijeniti
Viiidji Didija... Gori si od Nikole Petrovica! Koliko si ljudi posla' na Skadar, sram te bilo sto nijesi s njima!
Dobijamo ovo! Jovetic je kljuc ove i naredne utakmice.
Sto se tice zvizdanja himne... Neka zvizde, nije na nas obraz! Ispade da smo najnormanija zemlja u okruzenju...
Je li moguce da su zvizdali himni? Kakva divljina od naroda.
ja ne mogu ovaj jezik slusat..
ahahahaha ni ja isto :D
Ja sam iskljucio zvuk stvarno, jer ovaj se derinja samo tako :D ja mislim da co'ek ovako stalno prica.
A zvizdanje himni je dno. Ispade da smo najnormalniji od svih.