Patriotizam sa bar-kodom, ništa gore od toga!
Printable View
Patriotizam sa bar-kodom, ništa gore od toga!
Pooooooolako
još nooooooćas me ljubi, neeeeevooooljoooo
Jeeeer meeeeni jeee sveeee
oooodaaaaaavnooooooo uuuu srcuuuuu i duuuuuuuši raaaaanjeeeeeno
oooooooood takvih k’o ti štooooo dooooođuuuuuuuuuuu
https://www.youtube.com/watch?v=20jO58iKm4c
Jebite se, pokisnuo sam.
Jutros je u jednoj od bezbrojnih čekaonica kod nas bio jedan momak vidno ometen u razvoju. Dakle, ne ono da djeluje normalno pa kad progovori vidiš da nešto nije u redu sa njim, nego odmah provališ kad ga vidiš, sve ti je jasno.
Međutim, njegov hendikep ga nije sprečavao da se uljudno ponaša. Sjedio je mirno, a kad je neko unio gomilu nepreglednog promotivnog materijala i kojekakvih novina, on je ustao i sve lijepo rasporedio po sjedištima, mirno i polako, a kako je ko ušao, on mu je sa osmjehom uručio po primjerak novina, i onda se vraćao na svoje mjesto. Bez obzira da li mu se neko zahvalio ili ne, on se nasmijao i nastavio da radi ono što radi.
Mene je bilo sramota majke mi moje. I sinulo mi - Nije bitno što znaš, koga znaš i koliko znaš, bitno je kako se ponašaš. Džaba ti IQ 130 kad se ponašaš kao govedo.
Problem sa sra*ima u kojima plivamo je što smo svi zamišljeni, a problem sa zamišljenošću je što onda ne primjećuješ ljude oko sebe, a problem sa tim je što onda misliš da si sam na svijetu u svojim sra*ima. A nisi!
pa fora je sto svi treba da budu dobri i normalni i bez kompleksa, a upravo suprotno je u modi, samo oni koji osjete muku u zivotu ukapiraju koliko je sve to nebitno i onda pocnu da traze neke prave vrijednosti..
Previse zelja.
Kad ne znaš na koga ćeš, a ti udri na Bugara (na NARODNU biblioteku, na NACIONALNI praznik) i nećeš da pogriješiš!
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.n...e8c8cea49b241e
Sto ne volim umisljene ljude, one sto sole pamet okolo i predstavljaju se titulama. Mh.
Stanje potpune ravnoteze, konacno. Zen.
K-KONTRAŠ
Kad su svi bili za Jugu, ja protiv; svi za Amere, ja za Ruse i islamiste; svi za zajednicu, ja za autonomiju; svi za autonomiju, ja za zajednicu; svi za euro, ja za dolar; svi za dolar, ja za rublju... Merak mi je sablažnjavat malograđane. A intimno... *ebe mi se za jedne, druge i treće. Premda su mi onako pomalo.... simpatični Kozaci i Kavkasci. Zbog toga što sam kao dijete čitao ruske klasike u kojima su oni opisivani na meni dopadljiv način.
Falis...
(re)birthday, to mi treba.
U elementu. U saglasju sa sobom.
Konačno u MONTENEGRO!!!
У кревет се не леже, у кревет се улази.
Зип.
Med slatki <3
http://www.youtube.com/watch?v=sqylSLjFpWk
I m lonely lonely lonely, I m lonely lonely in my life... Shit.