Attachment 82436
Printable View
http://www.youtube.com/watch?v=i-AkuS-extQ
ne znajuci, ja od tebe ucim...
slavim ove dane sto si tu... :D
Moram da učim, a ne moguuuuuu...spava mi se...
http://www.youtube.com/watch?v=Au6jo...eature=related
The road is narrow and long
Where eyes meet eyes
And the feeling is strong
I turn away from the wall
I stumble and fall
But I give you it all
I am a woman in love
And I’d do anything
To get you into my world
And hold you within
Is it right?
...
We may be oceans away
But you feel my love and I hear what you say
No truth is ever a lie
I stumble and fall
But I give you it all
Ima dana kada se namučenom i otrovanom čovjeku osmjehne vedro jutro, i sve tegobe koje su ga još do maločas okruživale, crne, teške i nepomične kao planine, odjednom nestanu kao maglovita priviđenja. Sve tada biva lako, dobro i jednostavno. I da neće, čovjek mora da se raduje. Diše lako kao na visokoj planini. Zaboravlja odakle je pošao, ne pita se kuda ide. Ne želi ništa, ne boji se ničega. Javlja mu se doduše misao: kad su tolike strahote tako lako i brzo nestale, one se još lakše mogu ponovno javiti.
Ali ništa ne može u ovakvim trenucima da zbuni i poremeti čovjeka, isto kao što ga u mračnim časovima sve tako lako smućuje i „do smrti“ rastužuje. Ništa!
Može biti da je duh što nas muči sličan rafinovanom krvniku, tj. kad počnemo da gubimo svijest, on prestane sa mučenjem, poliva nas hladnom vodom i doziva k svijesti, kako bi mogao da nas, svjesne, ponovno muči. Možda je to smisao ovakvih jutara.
Pa sve i da je tako, ništa ne može da me spriječi da u ovim trenucima dišem strasno i slobodno, kao pored studenih izvora, na vazdušnim visinama.
Ivo Andrić ‘Znakovi pored puta’
sama sam tako saaama...
Odoh da popijem kafu ...da se opustim :)
A ja u pozoriste....da se opustim
A ja u kladionicu da se stresiram.
Flashdance :joyous:
http://www.imisstheoldschool.com/wp-...orking-out.jpg
Zheljela bihhhhhhhhh....mislim....osjecam....da bih...voljela da vidim sad...jednu meni dragu osobu. :D
Attachment 82852 crveno crveno volim te crveno :D
ptice pjevajući umiru...
Ljubav moja
http://www.youtube.com/watch?v=HZYfi_Ex_gM
evo da izrazim svoje misli ii osjecanjaaa aa a hahahah ahahhaahhahaahahhah
moram opet jhahahah aaaaa hahhah ahhaahhahaha