Telefonka. Najljepsa felma na svijetu.
Printable View
Telefonka. Najljepsa felma na svijetu.
e i? nagadjanja i rekla kazala........ajde fabija samobanuj se sa ove teme i po mogucnosti se objesi za mooda ako ikako mozes
Nordschleife
7:37.4 Chevrolet Camaro Z/28 (2014) Adam Dean October 2013 General Motors conducted test,[47] semi-wet conditions, video confirmed.
7:37.9 991 Porsche 911 Carrera S Timo Kluck 28 August 2012 Official Porsche video,[48] PDK transmission used.
7:38 Lexus LFA Horst von Saurma September 2010 Sport Auto conducted test,[49] Bridgestone Potenza S001 tires used
7:38 Porsche 911 Turbo September 2008 Porsche conducted test,[44] stock vehicle with stock tires
7:38 Chevrolet Corvette C6 ZR1 Horst von Saurma October 2009 Sport Auto conducted test,[50] Michelin Pilot Sport ZP run-flat tires used.
7:38 Nissan GT-R Horst von Saurma Sport Auto (07/2009),[51] Dunlop SP Sport 600 DSST run flat tires used.
7:38 Ferrari 458 Italia Horst von Saurma Sport Auto (08/2010), Michelin Pilot Sport PS2 tires used.
7:38.85 Lexus LFA Sascha Bert November 2010 Auto Bild Sportscars supercomparo (LFA vs 458 vs SLS AMG vs GT-R vs LP570-4 vs Weismann GT) test conducted on the long 20.8 km configuration of Nurburgring (11/2010)
7:39 Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio
7:39 Porsche 911 Turbo (2010) Porsche Conducted Test [52] Stock vehicle with stock tires
7:39 Ferrari 430 Scuderia Horst von Saurma Sport Auto (07/2008)[53]
7:40 Lamborghini Murcielago LP640 Giorgio Sanna Lamborghini Autobild (01/2007)
7:40 Mercedes-Benz SLR McLaren Klaus Ludwig AutoBild (07/2004)[citation needed]
7:40 Porsche 911 GT3 997MkII Horst von Saurma Sport Auto (06/2009)[54]
7:40 Mercedes SLS AMG Horst von Saurma Sport Auto (2010)[55]
Mnogo ljepse izgleda uzivo, ovako na slike mi i nije nesto
http://s1.paultan.org/image/2015/06/...81687843-1.jpgPazi koja perverzija
Kako su iskopirali Audi, bruka.
Otvor za ventilaciju (lijevo/desno), rucica od mjenjaca i volan dolje. Ostalo je OK.
Je li to troje ukradeno od Audija? Iskreno?
Da nije znaka Alfe, rekao bi čovjek novi TT ili RS3 možda..
Instrument tabla pljunuta sa gospodara prstenova
Sent from my iPhone 6S using Tapatalk
Ma sve im je od WAG , komedija su
Who gives a ****, perverzno izgleda :)
a novace prije nego prospes jos go'ana ovuda razmisli o tome da je audi i vag kupio ital dizajn i da se sa italinaskih auta i od talijana kopiraju detalji za vag ......................i da je ova alfica nekih 50 godina duze u igri na auto sceni od vaga ..................
mozda rucica mjenjaca lici na ovu http://www.motortrader.com.my/images...9-interior.jpg
a mozda otvori ventilacije na ove http://starmoz.com/images/ferrari-interior-6.jpg
A možda ne liče.
Ljepsa od audija u svakom slucaju :)
Sent from my iPhone using Tapatalk
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com...06211a9985.jpg
a evo i mrgo je izbacio 2 modela...
Ima I jos, nego nek` malo izgoogla, da nauci....nego nece nikad......
Valter da silva...covjek koji jenprije 45g radio za fiat...a posle toga vise od deceniju za alfu je sad na celu dizajna VW grupacije...i onda alfa kopira audi i ostale?
Treba li reci da je Da Silva italijan?
Samo ću reći ovo:
Alfa mužjak se ne postaje tako što se vozi Alfa, ili tako što se lože drva u Alfu
Toliko.
Hahahaha
Ko te to nauchio, molim te? ;)
Kopija ... blah ... Danas kada je sve okovano raznim normama naravno da automobili lice, nece biti toliko razlicitosti kao u sezdesetim ili sedamdesetim. Zbog tih normi neki detalji industrijskog dizajna se ne mogu zastiti kao svojina (mada se i pored toga zastitilo sve i svasta), no, svako pravilo ima izuzetka. Tako je Alfa Romeo svojevremeno zastitila okrugle otvore za vazduh sa dva preklopa koji se rotiraju. Jedan japanski automobil je imao takve otvore i od svakog prodatog primjerka dio je isao u kasu Alfa Romea. Slicno je sa ovim sto su ovog mjeseca Audi i Alfa Romeo potpisali sporazum o razmjeni imena.
Mazda je imala one otvore sa dva preklopa.
Danas viđeh jednu Giuliettu sa znakom Ferrarija, znači onaj čuveni konj te se propinje, tačno ispod natpisa Giulietta pozadi, na vrata od gepeka. E sad, koliko gođ da sam tražio po internetu nisam moga nać takvu Alfu. Je li moguće da se čoek toliko isciganisa i nalijepio znak?
Noćas vidjeh jednu Alfu, parkirana pored puta, otvorena hauba...ne znam
:lolblue:
Eo će ispanuti na kraj da Njemac Talijana uči dizajnu... CDM power...
Pa ako su ih ucili japanci onda ne znam zasto ne bi i njemci...
Japan i dizajn ne idu u istu recenicu...
Zabare neko da uci o dizajnu?Ne lupetajte da vas zamolim
Vala zaista.
Sent from my iPhone using Tapatalk
da vidimo sedamdesete italy vs japan ;p lolz
http://www.alfabb.com/bb/forums/atta...1&d=1105046332 vs http://cache3.pakwheels.com/2011/rid...976-464362.JPG vs http://www.curbsideclassic.com/wp-co...23-043-800.jpg