Ondak da se ižljubimo ka najrođeniji?
Printable View
Ondak da se ižljubimo ka najrođeniji?
Ne hvala, odlučio sam da smanjim drogu za pola.
Da se oće kakva forumska "saobraćajna" osnovat, da poapsi pijane i konzumente aditiva, udari banove, kaznene i vaspitne...
Ne odbija se vaka prilika Žede, al ajd... konzerviraćemo mi to za trijezne trenutke i bistrije momente.
Uzgred, koliko je danas diploma srednje?
Duplo jeftinija od tvog LSD-a.
Ne se jediti... cifre su barem od brojeva, oni ne mute, ne ostaju nedorečeni, zato su tu da pojasne....
Zanimljivo je kad kroz aspekt "similis simili gaudet" uzmeš u obzir da je danas približan stepen pismenosti mjera privlačnosti, mjera čoporativnosti.
Sličnosti se privlače, civilizacijski, a takvu predrasudu bi cifre najbolje otklonile...
Mnogo ti podcjenjuješ za jednu samoproklamovanu obrazovanu osobu. A tek je interesantno kako reaguješ na pisanje random osoba s interneta. Stvarno za evaluaciju. Pa još tri naloga. Virtuelna šizofrenija.
Cifru... onu super cool.
Odavno nije bilo zemljotresa, hm!
Kako je naš mozak neprestano zauzet prikupljanjem i odabirom informacija iz sadašnjosti, neka se barem istinski antropološki ideal svrsta međ te reference današnjeg dana putem sljedeće sličice...
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.n...5433a3c59ec38d
Samo 14 flasa? Ajd uzdravlje. :very_drunk:
http://www.vijesti.me/caffe/zerar-de...ca-vina-795954
Daj probudi me
na na na na na na na na na na
dodirom me nadji svojim, budi me
na na nana na na na na na
pomalo se jutra bojim, budi me
http://media1.giphy.com/media/QUOs7hGpn6PS/giphy.gif
Ovako bi trebalo i ove nase.
http://www.blic.rs/Vesti/Svet/495612...ju-u-kontejner
I'm numb.
zabolje glava od ovog vrtanja.
Desava mi se da zaboravim imena, ali uvjek pamtim ko je bio gomno a ko co'ek.
http://tapatalk.imageshack.com/v2/14...161b36d0bf.jpg
Sent from my HTC One mini using Tapatalk
Having you is like being born for the second time.
https://www.youtube.com/watch?v=vaNFeLcyq0c
Podsjecaju me na novogodisnje praznike, sarme i ruske salate.
tačno me sramota...
https://www.youtube.com/watch?v=XGmTV9sZxBA
Ne mozes da izadjes u ovaj posrani grad a da se citav lokal ne pobije. Malogradjani.
Sent from my HTC One mini using Tapatalk
Koliko pičaka kroz grad, a mi drkamo - grafit na Starom...