Ubija stras'
Printable View
Ubija stras'
Not true honey ;)
http://www.amk.cool/images/articles/...1409848557.gif
Dzabe glumite svetice i slikate se ispred crkava i manastira, kad smo vam već vidjeli slike sa jahti i kako polugole igrate na stolovima raznih separea!
Svijet je prepun psihopata. Eto, prije neki dan sam vidio jednog tipa u kafiću. Čitao je knjigu, umjesto da tipka po mobilnom kao sav normalan svijet.
Fenomenalno. Osjećam se fenomenalno.
Uspjela sam da nadjem zajednicki jezik sa mojim contact lenses... poslije samo 2 mjeseca :)
po statusima, mislim da je bronx hakovao podgorički vremeplov.
O jbm ti kocku i ko je izmisli, teska mu zemlja za vjek i vjekova!
U Stambolu na Bosforu
bolan paša leži,
duša mu je na izmaku
crnoj zemlji teži.
Molitva je njemu sveta,
dok mujezin s minareta
viče na sav glas:
La ilaha illallah, selam alejkum
Uh!
Ne osjecam se nego izrazih misli odusevljenja genijalne reklame.
A sretoh nocas presjednika Filipa Vujanovica kako seta po Podgorici bez pratnje bez idje ikoga u neku bijelu kosuljicu skockan bjese, pravi GOSPODIN, ne gospodin no GOSPOCE!
Jednom su objasnjavali kako on zapravo ima pratnju, da je obezbjedjenje u civilu svuda oko njega, da ima nekolika prstena zastite, cuda neka.
To mozda da prepanu potencijalne napadache, a mozda I ne :-)
Ima toliko dobro obezbjedjenje da je morao da stopira prije nekolike godine. Golf 2 mu stade cini mi se.