http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:A...7NPGa3-0EY0Blg
♥♥ <3
Printable View
Majkina rekacija kad krene da pada kisa:
http://media.tumblr.com/tumblr_m8rnr7IgB61r46apd.gif
VEŠ! VEŠ! VEŠ!
kako cu odradit nekome kame hame talaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaas
Uhvati me komšija kako trljam leđa o zid od ulaza..Ne mogah izdržat'..Svrbe me evo treći dan, jer, seljanka vazda izgori a je sunce dohvati, bez obzira na zaštitne faktore...
Pa dje nadje u hodnik :-) Proradila zivotinja u tebi :-)
Vani ladno, a ja pijem pastis i slusam Okkervil River. Dakle, meni toplo.
Inspirisano, podstaknuto, osvježeno....
Da postoji nagrada za roditeljsku ljubav, ovaj čovjek bi je dobio
Ima za ovo desno 999 naziva, al slika govori više od hiljadu riječi!
Može se reći "žemska prava" i "ravnopravnost".... na tovar statuta pozvati! Samo ne reći što pogrdno, da proklestvo na sebe ne navučeš!
A što se to isprječilo između katrana i perja, kamenovanja i batine, i ovijeh mladih žena željnih da "prožive život" a uz to i širokijeh pogleda?!
Ta đeca su osuđena na propast. Ta loza na izumiranje. Pa o tome pišu od Vajnigera do Biblije. Ali mi moramo stvari nazivati onako kakvim ih se smatra i korsti, a ne onako kako ih se zamislilo. Evo ovo je emancipacija, jer ovo je njen praktični oblik, a sve ono što je izvorno emancipacijom nazvano, korisnice emancipacije nazivaju "rmbačenje". Al tek pobjednik dobija pravo i na laž i na istinu, a one su pobjednice. U sljedećoj generaciji već takvih će biti baš onoliko koliko i danas ima onakvih žena kao naše bake!
Promiskuitet je još najmanji problem, vezan je i uslovljen polnom aktivnosti i kao takav - u današnjim zdravstvenim uslovima kratkog domašaja i daha. U pitanju je mnogo složeniji zločin, naime - polna hibridnost. Ove mučenice mijenjaju poziciju sa muškarcem - zauzimajući njegovu. Polna raskalašenost pri tome je samo sredstvo promocije, a namjera je da se počne da piški stojeći! Sa svim popratnim stvarima...
TAKO POJEDINE ŽEMSKE, SAMO MODERNO! BUDITE JEMANCIPOVANE...
https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.n...d82ccc778225be
Kao vino, što stariji to ljepši.
Mislim da sam u zadnjih pola sata kinula jedno 148 puta. Dosla gospodja iz kancelarije kraj moje da vidi jesam li dobro i treba li mi nesto protiv prehlade.
P.S. mok4 to za vino i nije bas istina... bar ne za ova skorasnja (zadnjih 50 godina). Bolje whisky da si napisao :)
It's been a long and hard road...Juče odbranio specijalistički, sada sam zvanično DIPLING. :) Konačno može da se ide dalje...
ovo vrijeme ubija , tacno mi opasno utice na raspolozenje ...
http://digital-art-gallery.com/oid/1...igital_art.jpg
A sto Stivi? Meni je danas baš nešto banja...prija mi.
Baka, sredicemo to veceras hahaahahah
Kako guzica voli baku, pa to je cudo :)
ima šta da se voli, vjeruj mi :)