Odmor.
http://img.tapatalk.com/d/14/08/22/uhupu4uj.jpg
Printable View
Dje si ovo?
Oce li ko uhapsit vise onoga Miceva?
Sinoc ga slusam veli sunce sledeca 3 dana, a provala oblaka i grad nista a?
Riljam tu kao crnac. Placaju me kao Sjevernokoreanca. Uaaa, bando crvena!
http://tapatalk.imageshack.com/v2/14...e60169fb15.jpg
Sent from my Asus Fonepad using Tapatalk
Vječita konstanta real politike... Samo oštrina tvoje sablje neprijateljevu drži u koricama.
"Under no pretext should arms and ammunition be surrendered; any attempt to disarm the workers must be frustrated, by force if necessary."
- Karl Marx
Kaže - puška mora biti nauljena i konzervisana i zakopana u šjiviku. I nema Boga da je predaš vlastima. Neki su to protumačili ko ateizam.....
Banovan sam bio 3 mjeseca.
Nivo frustracije kada citate da neko pise gluposti a ne mozete da odgovorite je ravan osjecaju kada vam se skine dobra riba a vama ne moze da se digne :D
Welcome back :)
OT: Ko je mislio da umire, neka pozuri i kaparise grobnicu. Jos malo pa nestalo.
http://www.vijesti.me/vijesti/iz-pog...-clanak-792144
Svima im sad odg na PM, svasta im reci. :-)
Imao sam dva papagaja, zvali su se Kiki i Kiki.
Vala, kad mi muško sluša Alena Slavicu, isto ka' kad mi žensko pije iz boce s malim prstom u vis.
Da nema ko 20€ do plate aaaaaaaaa pih kako je los osjecaj kad nemas para, ni za gorivo ni za dorucak aaaaaa
meni se odmor završio, kako kročih u pg, glava me zaboljela, inače ništa :lol:
Sto volim djecu! Najljepsa su i najzabavnija kad su tudja.